Svarīga rakstura uzvara pār Riga FC!

16.04.

Šodien Pauzera pļavās, Tonybet Virslīga 7.kārtas spēlē, pilnu tribīņu priekšā, mūsu komanda uzņēma Riga Football Club, kuri ir čempionāta galvgalī, un noteikti uz Tukuma brauca pēc uzvaras. Nedaudz citādās domās par viesu nodomu bija FK Tukums 2000 / TELMS spēlētāji un treneris Kristaps Dišlers ar saviem kolēģiem.

Sākoties spēlei, viesi vairāk kontrolēja spēles gaitu, un būsim godīgi, tas arī viņiem padevās. Lai arī līdz īsti bīstamām vārtu gūšanas iespējām nonākt viņiem īsti neizdevās, pāris pusmomentiņi pēc centrējumiem no laukuma malām bija. Spēlei iekarstot, laukumā un tā tuvumā bija jūtama spriedze un neliela nervozitāte, ko regulāri uzkurināja biežie pārkāpumi, asas spēles cīņas epizodes un arī neizprotamas situācijas. Kāds no spēles dalībniekiem pieļāva būtiskas kļūdas, par laimi, tas šoreiz neietekmēja šīs spēles iznākumu. Toties nekļūdīgi un saskaņoti aizsardzībā darbojās mūsu centra aizsargi, kas visus centrējumus neitralizēja. Laikam labākā iespēja viesiem gūt vārtus bija pēc stūra sitiena, kur Sergejs Vilkovs vārtos bija ieņēmis pareizu pozīciju, un bumbu viegli tvēra. Arī mūsu čaļi pēc stūra sitiena nonāca bīstamā situācijā pie viesu vārtiem, noslēdzošais sitiens no gaisa, tomēr lidoja vārtiem garām.

Puslaikā 0 – 0.

Sākoties otrajam puslaikam, laukumā sākās īsta cīņa. gan raksturu, gan fiziska, gan arī neatļauta, jo lai izcīnītu uzvaru, laikam visi līdzekļi labi. Lieliski vārtsarga tālo izspēli no vārtiem izmantoja Kenroy Campbell, kurš augsto bumbu nometa sev uz priekšu, un izcīnot pozīciju starp Riga aizsargiem, atklāja spēles rezultātu. Tuvojoties puslaika vidum, pēc Kaspara Anmaņa standarta centrējuma, ar galvu bumbu soda laukuma vidū raidīja Valērijs Lizunovs, kurš spēlē iesaistījās otrajā puslaikā, un vārtu priekšā veiklākais bija Jeudi Stevenson, gūstot savus pirmos vārtus Tonybet Virslīga, un piesakot nopietnas tukumnieku pretenzijas uz trīs punktiem šajā spēlē. Lai arī rīdzinieki vienus vārtus, aptuveni piecas minūtes līdz spēles beigām, atguva, visas lieliskās vārtu gūšanas iespējas, ko komandas izveidoja spēles izskaņā un pieliktajā laikā, netika izmantotas. 2 – 1.

Kā jau zināms, līdz šim, FK Tukums 2000 / TELMS nekad nebija atņēmuši punktus spēcīgajai Riga Football Club komandai, šoreiz to izdarījām ar uzviju. Domāju, ka šis panākums ir lielisks piemērs tam, ka izpildot spēles plānu, spēlējot pacietīgu un darbojoties kā vienotam organismam, laukumā ir iespējams gandrīz viss.

Paldies daudzajiem skatītājiem par atbalstu klātienē, Jūs esiet lieliski.

Nākamā spēle mūsu komandai jau šīs nedēļas izskaņā, kad svētdien viesosimies pie FK Auda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *