Svinam panākumu!

04.04.

Liekas ikviens, kas kaut nedaudz pieseko futbolam jau ir informēts, ka pirmajā mājas spēlē šajā sezonā FK Tukums 2000 / TELMS izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār Grobiņas SC / LFS. Pirmā uzvara mājas spēlē kabata, bet pats svarīgākais, trīs punkti krājkasītē.

Spēles sākumā, lielāku iniciatīvu savu skatītāju priekšā izrādīja mūsu komandas puiši, bet līdz labām un bīstamām epizodēm nonākt bija pagrūti. Nevainīga standarta situācija no savas laukuma puses, Jeudi Stevenson augstā lēcienā pagarina centrējumu, tādejādi izvirzot sitiena pozīcijā Kasparu Anmani. Kaspars ir nekļūdīgs, un spēles rezultāts ir atklāts. Pēc gūtajiem vārtiem, mūsu komanda nedaudz “nosēdās”, kas īpaši jau sāka izpausties puslaika izskaņā. Lai vai kā, mūsu vārti palika neskarti, un puslaikā dodoties 1 – 0. Otrajā puslaikā mūsu komanda kāpināja apgriezienus, un tā vietā lai spēlētu nosacīti droši, no aizsardzības, turpināja meklēt iespējas apdraudēt viesu vārtus. Būsim godīgi, iespējas bija, tikai uzbrukuma noslēguma fāzē ikreiz kaut kas nedaudz pietrūka – pēdējā piespēle precīzāka, ātrāks sitiens. Lai vai kā, spēles izskaņā, lielo iespēju tomēr sagaidījām, un realizējām. Atņēmām bumbu viesu soda laukuma tuvumā, viena caurejoša piespēle un Deņiss Rogova sitiens tomēr tiek atvairīts, pie atsistā spēles rīka pirmais ir Kenroy Campbell, kurš ar māņu kustību novāc pretinieku, un neatvairāmi triec bumbu vārtos. 2 – 0 un ļoti svarīga uzvara izcīnīta, par ko noteikti liels prieks daudzajiem sanākušajiem skatītājiem.

Nākamā spēle mūsu komandai jau pirmdien, kad uz Tukumu ciemos brauks FK Metta, spēles sākums ⏰ 17.00.

Tiekamies stadionā!.

Es un Tu par Tukumu 💚🤍💚

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *