Sezonu iesākam ar uzvaru Liepājā!!!

09.03.

Šodien Liepājā, ar spēli pret vietējo komandu iesākām Tonybet Virslīga čempionātu.

Spēles pirmā daļa aizritēja intensīvā futbolā, komandām cīnoties par iniciatīvu laukumā. Būsim godīgi, spēles pirmajā nogrieznī mūsu komanda izveidoja tikai vienu īsti bīstamu momentu, kad pēc centrējuma nedaudz garām vārtiem sita Jeudi Stevenson. Liepājnieki pirmajā spēles daļā mūsu vārtu vīru pat īsti netraucēja, puslaikā 0 – 0.

Otrais puslaiks iesākās teicami, kapteiņa aso piespēli gar viesu vārtiem noslēdza liepājnieki raidot bumbu savos vārtos 1 – 0. Spēlei iekarstot, spiediens no mājnieku puses palielinājās, tas nekādi gan neietekmēja mūsu spēlētāju gatavību visus uzbrukumus atvairīt, neaizmirstot par pretuzbrukumiem. Spēles 74 minūtē kārtējā pretuzbrukumā, jau esot viesu soda laukumā bumba izlēca pretī Maksimam Sidorovam, kur nekļūdīgi to trieca vārtu tālajā stūrī 2 – 0. Droša un pārliecinoša mūsu komandas spēle turpinājumā neradīja nekādas šaubas par šīsdienas spēles uzvarētāju. Patiess prieks un gandarījums par izcīnīto uzvaru, lepojamies ar komandas spēlētājiem un treneriem, visiem visiem, kuru darba rezultātā šī Virslīgas futbola sezona ir iesākusies ar uzvaru.

Nākamā spēle mūsu komandai 17.martā, kad viesosimies Jelgavā, pie vietējās komandas. Visi uz Jelgavu!

💚🤍💚 Es un Tu par Tukumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *