Uzvara Igaunijā!

28.01.

Šodien Tartu Livonian winter league ietvaros aizvadījām otro pirmssezonas spēli viesojoties pie Tartu Jalgpallikool Tammeka.

Spēles pirmajā puslaikā komandas centās pārņemt spēles iniciatīvu, bet līdz īsti bīstamiem momentiem nespēja nonākt. Otrajā spēlē pēc kārtas, pirmie vārtus guma mūsu komandas puiši, un atkal izcēlās Kristiāns Kaušelis. Lai gan mājnieki pēc standartsituācijas rezultātu izlīdzināja, turpinājumā vārtus guva tikai tukumnieki.

Spēles 55. minūtē notika lielās maiņas, un mūsu komandā laukumā palika tikai viens starta vienpadsmitnieka spēlētājs. Jauniešiem ir dota iespēja sevi pierādīt, un tas arī notika. Ieskrējušies spēlei, kad arī igauņi bija veikuši vairākas maiņas, pēc Martina Štāla piespēles individuāli labi nospēlēja M.Prohorenkovs 2 – 1. Pašā spēles izskaņā, pēc saspēles pa labo malu, H.Joksta centrējumu, sitot ar galvu noslēdza I.Atligins, uzstādot arī beigu rezultātu 3 – 1.

“Viss notiek kā plānots, nekādu lielu komentāru jau par draudzības spēlēm nav ko sniegt. Spēlējam gatavojamies, skatāmies. Protams uzvarēt ir patīkami, bet tas nav galvenais uzdevums šajā pirmssezonas posmā. Puiši zināja, cik katrs spēlēs, un zin jau arī nākamās spēlas minūtes. Gatavojamies, viss rit pēc plāna”, ne īpaši runātīgs bija komandas galvenais treneris K.Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai nedēļas vidū, kad spēkosimies te pat Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *