Virslīgas sezona galā.

11.11.

Šodien vienlaicīgi piecās Latvijas pilsētās tika aizvadīta pēdējā kārta Optibet Virslīga čempionātā. Lai arī jau kādu laiku bija zināma komanda kas atstās Virslīgu, pārspēļu zonas tuvums lika koncentrēties uz pēdējām spēlēm ar lielu nopietnību.

Pirmā spēles nogriežņa daļa Pauzerī aizritēja ar mūsu komandas pārsvaru, bet ko tas līdz, ja līdz labām vārtu gūšanas iespējām netikām. Puslaika izskaņā bijām spiesti veikt pirmo maiņu, jo mūsu spēlētāju traumēja viesu spēlētājs, ar elkoni pārsitot seju, bet lai to redzētu tie, kam tas jāredz, noteikti būtu par daudz prasīts, bēdīgi. Puslaikā 0 – 0, droši kontrolējam spēli, bet uzbrukumu noslēguma nav.

Otrajā puslaikā tiesāšanas neprāts turpinājās. Pilnīgi nesaprotamas lietas notiek 60 minūtē, kad Maksims Sidorovs nospēlē bumbu ar galvu, un viņā ietriecas viesu komandas spēlētājs. Tiesnesis jelgavniekam parāda dzelteno kartiņu (vismaz tā var saprast) , kas viņam tā jau ir otrā, un … pēc tam nesaprotamu iemeslu dēļ to laikam atceļ, spēle turpinās! Lūdzu nedomājiet, ka tā ir kāda gaušanās vai sūdzēšanās, tā ir pilnīgi nepieļaujama lieta, ja Optibet Virslīga sevi vēlas saukt par profesionālu līgu, ir jādomā par profesionāliem tiesnešiem. Šādu nesaprotamu, kļūdainu darbību rezultātā, tiek zaudēta spēles kontrole, un nereti tiek pieņemti pilnīgi aplami lēmumi, kas nereti ietekmē arī spēles iznākumu.

Spēles turpinājumā, lai arī līdz puslaika izskaņai vairāk kontrolējām spēli, reāli apdraudēt viesu vārtus nespējām. Papildus tam, būsim godīgi, spēles izskaņā jelgavnieki nespēja spēles rīku raidīt vārtos pāris ļoti labos vārtu gūšanas momentos. Spēle aizmirstās, rezultāts paliek, pēdējā spēlē 0 – 0.

Šāds spēles iznākums mūsu komandai saglabā astoto vietu, ja būtu uzvarējuši, būtu pakāpušies par vienu vietu.

Tiekamies Optibet Virslīga 2024.gada čempionātā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *