Piekāpjamies sezonas pēdējā izbraukuma spēlē.

05.11.


Šodien Optibet Virslīga aizvadot 35.kārtu, kas šī gada čempionātā ir pirmspēdējā, Skonto stadionā viesojāmies pie Ķekavas komandas “Auda”.


Lai arī komandu uzdevumi šajā sezonas noslēgumā ir atšķirīgi – Audas komanda cīnās par trešo vietu un vietu nākamā gada eirokausos, mēs cīnāmies par izvairīšanos no pēcsezonas pārspēlēm un palikšanu Optibet Virslīga. Neskatoties uz dažādajiem uzdevumiem, šīs sezonas bilance pret Audas komandu mums ir pozitīva, uzvara un divi neizšķirti pirms šīs dienas spēles.
Spēles sākumā, lai arī mājnieki centās iegūt spēles iniciatīvu, tas izdevās tikai daļēji. Mūsu čaļi spēlei bija noskaņojušies un darbojās pārliecinoši, un ja neskatāmies uz vienu mums neveiksmīgo epizodi puslaika izskaņā kad zaudējām vārtus, pārsvars būtu jāatdod mums. Lai arī centāmies darīt ko var, bīstamākās epizodes bija mūsu komandas tālsitieni, kuri lielākajā daļā gadījumu mērķi nesasniedza.
Otrais spēles nogrieznis iesākās ar mājnieku ofensīvu, bet līdz tiešām bīstamiem momentiem spēle nenonāca. Mums bija pāris labas iespējas rezultātu izlīdzināt, diemžēl noslēdzošās darbības šoreiz rezultātu nenesa, audiešu aizsardzība bija līmenī. Kā jau šādās spēles gadās, arī šī nebija izņēmums, spēles izskaņā mūsu komandas spiediens palielinājās, un brīžam likās, ka tūlīt panāksim izlīdzinājumu. Diemžēl futbola “augstākie spēki” nebija mūsu komandas sabiedrotie, un viss bija jāizcīna pašiem, kas šoreiz neizdevās.
Spēlējām skaistu un aktīvu futbolu, pret spēcīgu pretspēlētāju, diemžēl šodien jāsamierinās ar minimālu neveiksmi.
Pēdējā spēle mūsu komandai šajā sezonā nākamajā sestdienā, kad Tukums viesosies FS Jelgava, spēles sākums 13.00 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *