Nenoturam pārsvaru, izlaižam uzvaru un arī punktu.

21.10.

Šodien Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka”, aizvadījām mājas spēli tiekoties ar Futbola klubs RFS, kuri izmisīgi cīnās par šīs sezonas titulu.

Spēles sākumā, jau 7 minūtē saņemam aukstu dušu, 0 – 1. Spēlei iesilstot, spēlējot stipra vēja apstākļos, piedevām spēlējot pret vēju, spējam izturēt viesu spiedienu un turēties spēlē. Pēc puslaika vidus, ar vien biežāk viesojāmies arī rīdzinieku laukuma pusē. Izveidojām labu iespēju vārtu gūšanai, diemžēl ar realizāciju nevedās. Nākamo mūsu komandas uzbrukumu viesi savā soda laukumā apturēja ar pārkāpumu. Raivis Ķiršs no 11m atzīmes bija nekļūdīgs 1 – 1.

Otrais puslaika sākums “copy – paste” pirmajam, septītajā minūtē atkal ielaižam 1 – 2. Viesi turpina aktīvi uzbrukt, un nedaudz piemirst par aizsardzību. Maroine Mihoubi labi novērtē situāciju, un ar tālu piespēli uzbrukumā izvirza Kristiānu Kaušeli, kurš šoreiz ir nekļūdīgs 2 – 2, esam atpakaļ spēlē. Spēles laikam nepielūdzami ritot uz priekšu, rīdzinieki aktivizē savus uzbrukumus, kas dod iespējas prettriecieniem mūsu puišiem. Kādā no straujām pārejām Ivan Koshkosh piespēlē Arturam Krancmanim, kurš savu iespēju izmanto, un jau izvirza vadībā mūsu komandu. Līksmība gan nebija ilga, pēc desmit minūtēm viesi atkal izlīdzina rezultātu 3 – 3, un liekas, ka zem lielā spiediena zaudēsim spēli. Bet tas jau ir futbols, spēle “kūleni” apmet jau izskaņā, 87 minūtē RFS vārtsargs rupju kļūdās izgājienā laukumā, un Armans Galajs vēlreiz izvirza vadībā mūsu komandu 4 – 3. Pēc pirmā šoka, rīdzinieki atgūstas, un spēles pēdējā minūtē rezultātu izlīdzina 4 – 4. Vēl vairāk, nenoturam arī neizšķirtu, un kompensācijas laika izskaņā zaudējam spēli 4 – 5.

Mierinājums protams tas ir neliels, jo viesu komanda šī gada čempionātā tikai divās spēlēs bija ielaiduši divus vārtus, trīs vārti nebija vēl zaudēti, mēs iespējām četrus. Lai arī komanda parādīja labu raksturu un cīņassparu, spēle tika zaudēta. Šis zaudējums liekas ir jānoraksta uz pieredzes trūkumu, jo šādas spēles ir “jāņem”. Protams, pretinieks šodienas spēlē cīnījās par uzvaru kopvērtējumā, bet tas ir mazs attaisnojums pašu kļūdām, kas nākas atzīt tika pieļautas. Lai nu kā būtu, noslēdzošo četru spēļu ciklu esam iesākuši ar skaļu spēli, un sezonas izskaņā komanda noteikti cīnīsies par punktiem katrā spēlē.

Nākamo spēli aizvadīsim nākamajā sestdienā, kad viesosimies Liepājā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *