Svarīga rakstura uzvara !

01.10.

Šodien Tukums viesojās pagājušā gada čempionvienība Valmiera FC, ar kuru pēdējo reizi tikāmies Kausa izcīņā, kad pārspējām vidzemniekus ar 1 – 0. Šoreiz stāsts savādāks, ja valmierieši cīnās par trešo vietu un dalību nākamā gada eirokausos, tad mūsu komanda cīnās par savu godu, un attālināšanos no pārspēļu zonas, kur kādam būs jāapliecina sava vieta Virslīgas sabiedrībā ar pārspēļu palīdzību.

Spēles sākumā, ņemot vērā to, ka jau ir oktobris un spēle notiek uz dabīgā zālāja laukuma, komandas pamīšus veica ilgstošākus uzbrukumus pie pretinieku vārtiem. Spēles sākumā viesi uzņēmās spēles vadības grožus un būsim godīgi, vairāk darbojās mūsu laukuma pusē, nekā mēs viņu. Bet tāpēc jau tā ir lieliskā spēle futbols, 26 minūtē gaisā uzsisto bumbu pie viesu soda laukuma ar vienu kustību savāca sev ērtākam sitienam, un ar nākamo pieskārienu atklāja spēles rezultātu komandas kapteinis Bogdans Samoilovs, 1 – 0. Viesi centās atspēlēties, bet visi centieni iestrēga mūsu aizsardzības līnijā, un kad jau visi gatavojās puslaika pārtraukumam, notika nepatīkamākais, vārti uz “ģērbtuvēm”, puslaikā dodoties 1 – 1.

Otro puslaiku apņēmīgāk sāka vidzemnieku komanda, kuri gan līdz teicamām vārtu gūšanas iespējām nenonāca, bet pusmomentiņi bija. Spēle “kūleni” apmeta 63.minūtē, kad pēc Bogdana Samoilova piespēles, skaisti bumbu tālajā stūrī iegrieza Arturs Krancmanis, 2 – 1! Valmierieši metās atspēlēties un 70 minūtē viņiem tas arī izdevās. Nonākot šādā “status que” situācijā, bija sajūta, ja komandas cenšas nekādā ziņā nepazaudēt jau šo esošo, virtuālo punktu, neiekrist kādā pretuzbrukumā un pazaudēt to. Spēles noslēdzošajā daļā pēc spēlētāju maiņām, spēle kļuva piesardzīgāka, un daudzajiem sanākušajiem skatītājiem noelsties vajadzēja tikai pāris reizes. Pieliktajā kompensācijas laika izskaņā, labu reidu labajā malā veica japāņu leģionārs Mikaze Nagasawa, kurš soda laukumā atrada Kristapu Puzānovu. Kristaps ar vienu pieskārienu gaisa piespēli uzņēma, un nenolaižot spēles rīku zemē, puspagriezienā trieca to vārtu tīklā 3 – 2 ! Lieliski un ļoti svarīgi vārti spēles izskaņā, kas ļauj mūsu komandai per vienu vietu pakāpties turnīra tabulā, un attālināties no pārspēļu zonas.

Nākamā spēle mūsu komandai jau 6.oktobrī, piektdienā, kad viesosimies pie Riga FC.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *