Svarīga uzvara mājas spēlē.

17.09.

Šodien turpinoties Optibet Virslīga čempionātam pēc izlašu pauzes, Tukumā uzņēmām SK Super Nova / Salaspils komandu. Neskatoties uz to, ka viesi atrodas tabulas pēdējā pozīcijā, spēle solījās būt sīva, jo sastāva papildināšana sezonas izskaņai ir visas komandas padarījusi stiprākas.

Pirmais spēles nogrieznis, laikam bija vienmuļīgākais puslaiks šajā sezonā. Bez azarta, bez emocijām, bez iespējām. Laikam jāatdzīst, ka viesi bija tuvāki vārtu guvumam šajā spēles daļā.

Spēles otrais puslaiks, lai arī iesākās ar lielāku aktivitāti un enerģiju, līdz bīstamām situācijām nonākt īsti mūsu komandai neizdevās. Spēles 65 minūtē uz maiņu laukumā nāca Kristiāns Kaušelis, un jau minūti vēlāk Kristiāns pēc bumbas apstrādes centrēja to soda laukumā. Prasmīgākais par visiem cīņā par bumbu soda laukumā bija Arturs Krancmanis, kurš raidīja spēles rīku tālajā vārtu stūrī. Protams viesi metās atspēlēties, mūsējie vairāk pieslēdzās aizsardzībai. Šāda spēkošanās arī turpinājās līdz spēles beigām, kas ļāva mūsu komandai izcīnīt svarīgus 3 punktus turnīra tabulā, un pakāpties uz 7 vietu kopvērtējumā.

Nākamā spēle jau šajā trešdienā, kad Latvijas kausa 1/2 fināla spēlē uzņemsim RFS komandu. Spēles sākums ⏰15.30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *