Izstājamies no kausa izcīņas pusfinālā.

20.09.

Spēles nozīmīgums abām komandām noteikti komentārus neprasa, tāpēc mūsu puiši šodienas spēlei bija gatavojušies cītīgi. Spēles sākumā, mūsu komanda atdeva iniciatīvu viesu komandas spēlētājiem, cenšoties pēc iespējas precīzāk nospēlēt aizsardzībā. Sākumā tas arī izdevās, un tomēr, pēc standartsituācijas viesi savu panāca. Lieli gan viņu prieki nebija, jo pēc izspēles laukuma labajā malā, teicamā pozīcijā pret vārtiem nonāca Arturs Krancmanis. Pirmo sitienu RFS vārtu vīrs atvairīja, Arturs pats bija ātrākais pie atsistās bumbas, un ar atkārtotu sitienu izlīdzināja spēles rezultātu. Komandu centieni spēles rezultātu mainīt spēles pirmajā puslaikā cieta neveiksmi, 1 – 1.

Otro puslaiku viesi iesāka ar lielu apņēmību, un spiedienu uz mūsu vārtiem. Mūsu puiši turējās godam, tomēr spiedienam palielinoties 58 minūtē nonācām iedzinējos. Vēl vairāk, nesaprotami notikumi notika 62 minūtē, kad viesu uzbrukuma laikā, aizmugures stāvokli fiksēja tiesneša asistents, kā jau nereti gadās, daļa spēlētāju jau “izslēdzās” no spēles, turpinājumā bumba tika nogādāta vārtos, 1-3, Šis moments gan raisīja vairāk jautājumu kā sniedza atbilžu, pilnīgi nesaprotama epizode. Turpinājumā mūsu čaļi sakopojot visus spēkus centās atspēlēties, diemžēl visi centieni bija neveiksmīgi, lai gan iespējas bija, un daža pat laba.

Atskanot beigu signālam varam būt lepni par parādīto sniegumu, pirmo reizi sasniedzot kausa izcīņas pusfinālu finālā neiekļuvām, tas lai paliek nākamajiem gadiem.

Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā sestdienā, kad Rīgā viesosimies pie FK Metta komandas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *