+1 vai – 2?

23.09.

Šodiena LNK sporta parkā, Optibet Virslīga 30.kārtā izbraukuma spēlē tikāmies ar FK Metta komandu.

Sākoties spēlei, mēreni smidzinošais lietus pieņēmās spēkā, šādos apstākļos spēles sākumā labāk darbojās mettiešu komandas spēlētāji. Līdz spēles 15 minūtei mūsu vārtsargam vairākas reizes nācās glābt komandu no vārtu zaudējuma, un paldies viņam, ka uz tablo bija divas nulles. Spēcīgajā lietū, puslaika otrajā pusē sākām darboties ar vien pārliecinošāk, un spēles ritējums izlīdzinājās, un mūsu komanda sāka veidot arī savus uzbrukumus. Pēdējās piecās minūtēs pirmajā puslaikā Kristaps Kārlis Krieviņš, pārbaudīja vārtu konstrukcijas stiprību, un pie atlekušās bumbas esošais uzbrucējs, spēles rīku diemžēl nespēja raidīt vārtu tīklā. Puslaika izskaņā, nonācām skaitliskā vairākumā, un visas cerības iespējams tika atliktas uz otro puslaiku.

Sākoties otrajam puslaikam, spēle protams pamainījās, jo viesi spēlēja mazākumā, un centās izmantot pretuzbrukumu taktiku. Vēl vairāk, 50 minūtē tika noraidīts vēl viens mājnieku spēlētājs, un divu vīru pārsvars, noteikti bija jārealizē. Protams jaukajā spēlē, ko saucam par futbolu, ne vienmēr ir tā kā liekas lielākajai daļai līdzjutēju. Visi mūsu komandas centieni ieņemt mettiešu cietoksni cieta neveiksmi. Vārtu konstrukcijas izturību pārbaudījām daudzas reizes, arī vārtsarga meistarība tika pāŗbaudīta regulāri. Laiks lēnām un nepielūdzami ritēja uz priekšu, un laika lai pārsvaru materealizētu vārtu guvumā palika ar vien mazāk. Lai arī mūsu komanda spēlēja divu vīru pārsvarā, drošu vārtu gūšanas iespēju spēles 85 minūtē izveidoja mājnieki, un neguva vārtus. Pāris minūtes vēlāk, netipiski spēlējot divu spēlētāju pārsvarā, mūsējie spēlētāji devās straujā pretuzbrukumā, kur uzbrukuma smailē tika izvirzīts Bogdans Sampilovs, kurš meistarīgi bumbu ielika vārtu tālajā stūrī 1 – 0. Tik ilgi gaidītie vārti bija gūti, un nu tik bija iegūtais pārsvars jānosargā. Neveiklas darbības laukuma vidusdaļā noveda pie vairākām neveiklām izspēlēm, jo mājnieki metās atspēlēties ar pēdējiem spēkiem. Nopelnīto standartsituāciju spēcīgi atvairīja mūsu vārtsargs, un tālākais, kā ļaunā murgā. Vairāki spēlētāji bija nodomājuši gūt otros vārtus, un aizsardzības darbībās nepiedalījās, kas mettiešiem atviegloja uzdevumu. Vairāki ātri pieskārieni, neprecīzas darbības aizsardzībā, un ……. jā, spēles izskaņā ielaisti vārti. Pēc vārtu guvuma, spēles kompensācijas laiks bija beidzies. Spraigā spēlē, lielu spēles nogriezni aizvadot vairākumā, nespējam novest spēli līdz uzvarai, ielaižot vārtus pašā spēles izskaņā. Protams varam iespējams priecāties par šo nopelnīto punktu, jo mājniekiem bija vairākas ļoti labas iespējas ātrāk gūt vārtus. Nemānīsim citus, arī mēs neguvām vārtus labās iespējās spēlējot vairākumā, protams zaudēt vārtus vairākumā, turklāt pašā spēles izskaņā ir ļoti sāpīgi un nepatīkami. Tāds ir futbols 1 – 1, katrai komandai pa punktam turnīra tabulā.

Nākamā spēle mūsu komandai 1.oktobrī, kad Tukumā viesosies Valmiera FC, spēles sākums ⏰16.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *