Paldies !

08.09.

Šodien, sākot no agra rīt Pauzeru pļavu virzienā plūda smaidīgi un sportot griboši bērni, no visa mūsu plašā novada.

Iesildoties tika dota bērniem izmēģinot spēkus lielajā veiklības stafetē, kā arī izspēlējot jautras un nebēdnīgas spēles FK Tukums 2000 audzēkņu pavadībā. Protams, pārspēt īstos vārtsargus sitienos pa vārtiem daudziem bija nieks, liels spēka pārbaudījums bija virves vilkšana, un protams, protams futbols. Pēc kārtīga futbola mača bērnus sagaidīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Tukuma nodaļas vīri, kuri labprāt izrādīja savu aprīkojumu, tika dota iespēja bērniem iesēsties īstajā glābēju auto, un klātienē visu sīki un rūpīgi apskatīt. Protams ļoti liela interesi bērniem izraisīja Zemessardzes 51. kājnieku bataljons stends, kur tika bērni iepazīstināti ar zemessargu darbu un aprīkojumu. Protams liela piekrišana bija izstādītajam tehniskajam aprīkojumam un ieročiem. Būsim godīgi, visi esam sevi iedomājušies lietojot kādu tehnisku ierīci vai šaujot ar triecienšauteni, vai varbūt pat ložmetēju? Visādā ziņā, tika atbildēts un miljons jautājumiem, un katrs varēja iejusties kā būtu vadīt kārtīgu bezceļu tehniku, vai saprast, cik tad smaga ir bruņu veste.

Protams noslēgumā katrs “Futbola dienas 2023” dalībnieks tika pie īsta diploma, un pirmsskolas izglītības iestāde pie īstām futbola bumbām, lai šo foršo spēli varētu spēlēt katru dienu savā bērnudārzā.

FK Tukums 2000 vārdā sakām lielu paldies mūsu kluba audzēkņiem, kuri palīdzēja bērniem uzburt šo prieka un līksmības dienu.

Paldies SIA “Tukuma Auto” un personīgi Rolands Melderis, kas palīdzēja bērniem nokļūt uz un no Pauzera pļavām.

Paldies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Tukuma nodaļas vīriem par dalību “Futbola diena 2023”.

Liels paldies Zemessardzes 51. kājnieku bataljons un tā pārstāvjiem par aizrautīgo un interesanto demonstrāciju un paskaidrojumiem.

Protams liels paldies arī visiem dalībniekiem un viņu audzinātājām, kas ar prieku jau daudzu gadu garumā dāvā bērniem šos svētkus.

Tiekamies nākamgad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *