Nāk zelta rudens !

09.09.

Šodien Jelgavā, tika aizvadītas fināla sacensības U – 12 (2011.dz.g) vecuma grupā Zemgales futbola čempionātā. Uz šīm sacensībām tiesības piedalīties bija izcīnījušas sešas labākās Zemgales reģiona komandas. Mūsu FK Tukums 2000 / TSS šajā spēcīgāko sešiniekā tika pārstāvēts ar 2 komandām, jo tiesības piedalīties bija izcīnījusi ne tikai mūsu kluba U – 12 komanda, bet arī gadu jaunākie kluba biedri U – 11 komanda.

U – 12 komandai šī diena “nesagāja”, pirmajā spēlē zaudējums pret saviem kluba biedriem 1 – 4, turpinājumā pārspēti FS Jūrmalas zēni 1 – 0. Pārspēti arī FK Auda jaunie futbolisti 1 – 0, un likās, ka viss vēl iespējams. Diemžēl turnīra noslēgumā 0 – 1 gan pret FS Jelgava pirmo, gan otro komandu.

Gadu jaunākie FK Tukums 2000 / TSS futbolisti pirmajā spēlē pārspējot savus kluba biedrus, apstāties nedomāja. Otrajā spēlē pārspēti FS Jelgava otrās komandas puiši, ar minimālo 1 – 0. Trešajā spēlē arī FK Auda gadu vecākie futbolisti pārspēti, rezultāts 2 – 1. Noticējuši saviem spēkiem, jaunie tukumnieki ar 2 – 0 pārspēja FS Jūrmala jauno maiņu. Noslēdzošajā spēlē pret FS Jelgava pirmo komandu, slēgts mierizlīgums 0 – 0.

Apkopojot turnīra beigu rezultātus, mūsu kluba U – 12 vienība ieņēma ceturto vietu, toties gadu jaunākie sportisti, izcīnīja uzvaru un tiesības saukties par Zemgales spēcīgāko komandu U – 12 vecuma grupā, kaut arī paši šogad vēl cīnās U – 11 vecuma grupā.

Apsveicam komandu spēlētājus un trenerus ar parādīto sniegumu reģionālajās sacensībās, un novēlam panākumus nākamajos turnīros.

Lepojamies, ka Tukumā aug spēcīga jaunā maiņa !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *