Dāmām spraigas cīņas Zemgales čempionātā.

04.09.

Vakar, 03.09.2023. Tukumā norisinājās U – 11/ U – 12 Zemgales čempionāts meitenēm, kurā mūsu FK Tukums 2000 meiteņu komanda ir viena no Zemgales reģiona vadošajām komandām, ko dāmas apliecināja arī šoreiz.

Pirmajā spēlē ar rezultātu 2 – 0 pārspētas Jūrmalas komandas meitenes. Otrajā spēlē uzvara pār Iecavas meitenēm 3 – 0. Trešajā spēlē diemžēl sāpīgs zaudējums Jelgavas komandai 0 – 2. Šāda rezultātu kombinācija mūsu komandai priekšsacīkstēs deva 2 vietu. Saskaņā ar izspēles nolikumu mazajā finālā atkal pretiniekos Iecavas komanda, un atkal uzvara 3 – 0. Lielajā finālā jātiekas ar FS Jelgavas meitenēm, kurām pirmajā spēlē piekāpāmies. Abas komandas spēlēja nepiekāpīgu un cīņasspara pilnu futbolu, un atskanot beigu signālam rezultāta tablo vēstīja to pašu ko spēles sākumā 0 – 0.

Lai noskaidrotu šī gada Zemgales čempiones nācās aizvadīt pēcspēles sitienu sēriju, kurā diemžēl veiksmīgākas izrādījās FS Jelgava meitenes. Apsveicam mūsu dāmas ar izcīnīto 2. vietu Zemgales reģionā.

Šai pat laikā Tukumā norisinājās Zemgales čempionāts arī U – 9 / U – 10 grupas čempionāts, kur FK Tukums 2000 meitenes tika pārstāvētas ar divām komandām, jo savus spēkus izmēģināt tika ļauts arī gadu jaunākām meitenēm. Šajā vecumā rezultāti netiek piefiksēti oficiālās tabulās un annālēs, un vietas netiek dalītas, bet neoficiāli varam pačukstēt, ka Mūsu lielākās meitenes uzvarēja visas savas spēles kurās piedalījās.

Apsveicam jaunās futbolistes ar lieliskajiem rezultātiem, liels paldies meiteņu treneriem, kā arī viss lielākie pateicības vārdi kvēlākajiem līdzjutējiem – meiteņu vecākiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *