U-11 kārtīgi bliež Zemgales futbola čempionātā !

30.08.

Zemgales spēcīgākās jauniešu U – 11 (2012.dz.g.) aizvadīja sabraukuma spēles Zemgales futbola čempionāta izcīņā. Tukumnieki šīm sacensībām pieteicās uzreiz ar 3! komandām. Divas U – 11 komandas, kuras attiecīgi spēlēja A (spēcīgākā) un B grupās, kā arī U – 10 komanda B grupā samēroja spēkus ar gadu vecākiem vienaudžiem.

U – 11 B grupas komanda pirmajā spēlē pret FK Auda izcīnīja uzvaru 1 – 0, otrajā spēlē mierizlīgums 0 – 0 pret Jelgavas BJSS komandu.

Otrā spēle pret Jelgavā BJSS 0:0. Turpinājumā atkal minimālais 1 – 0, šoreiz pārspēti Bauskas BLSS vienaudži, un noslēgumā, 2 – 2 pret saviem gadu jaunākajiem kluba biedriem.

Mūsu gadu jaunākie puiši B grupu uztvēra ļoti nopietni, un arī rezultāti nelika vilties. FK Auda pārspēti ar 3 – 0, pret Bauskas BJSS tieši tāds pats rezultāts 3 – 0, Jelgavas BJSS sagrauta ar 5 – 1. kā jau minējām, ar saviem kluba biedriem mierizlīgums. Šādi rezultāti mūsu puišus ierindoja pirmajās divās vietās, uz augstākā pjedestāla pakāpiena kāpjot gadu jaunākajiem biedriem.

A, jeb spēcīgākajā grupā, tukumnieku labākās jaunatnes rezerves darbojās ļoti pārliecinoši. FS Jelgava pārspēta ar 1 – 0, jelgavnieku otrā komanda jau ar nedaudz nepieklājīgo 3 – 0. Arī FK Auda uzvarēta 3 – 0, noslēdzošajā spēlē pārspēti arī FS Jūrmala 2 – 0. Gūti deviņi vārti, ielaisto nav, par uzvarētāju arī jautājumu noteikti nav.

Apsveicam spēlētājus, trenerus un līdzjutējus ar lieliskajiem panākumiem reģionālā līmenī, un vēlam sasniegt jaunas virsotnes nākamajās spēlēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *