Pārliecinoša uzvara!

01.09.

Šodien svarīgu Optibet Virslīga spēli aizvadīja mūsu komanda FK Tukums 2000 / Telms, izņemot turnīra tabulas kaimiņus BFC Daugavpils.

Pirms ko rakstīt par spēli, FK Tukums 2000 vārdā vēlos atvainoties visiem klātesošajiem par BFC Daugavpils spēlētāju necenzēto leksiku, kuru visas spēles garumā bija spiesti klausīties sanākušie līdzjutēji, protams to vidū bija daudz bērnu un jauniešu.

Lielisku vārtu gūšanas iespēju mūsējie pamanījās izniekot pašā spēles sākumā, toties turpinājumā spēlētāju sadarbība priecēja. Bogdana Samoilova centrējumu skaistā lēcienā sitot ar galvu, spēles 12 minūtē, par vārtu guvumu pārvērta Pedro Arthur. Sajutuši spēli, mūsu puiši turpināja spēlēt aktīvi, un šis pats duets nokārtoja arī otro vārtu guvumu. Šoreiz labo Bogdana piespēli Pedro noslēdza ar skaistu sitienu tukšā vārtu stūrī. 2 – 0 puslaikā, un ielikts labs pamats uzvarai visā spēlē.

Otrajā spēles pusē latgalieši centās spēli saasināt, lai atgūtu vismaz vienus vārtus, bet mūsu komandas sekmīgā darbība aizsardzībā šoreiz nesa augļus. Lai arī pāris bīstamākas epizodes pie mūsu vārtiem tika izveidotas, laikam mūsējie spēles laikā bija tuvāk trešajiem vārtiem, ne daugavpilieši pirmajiem. Spēles kompensācijas laikā mūsu komanda tika pie iespējas izpildīt 11m soda sitienu, kuru Kaspars Anmanis pārvērta vārtu guvumā, uzstādot spēles beigu rezultātu 3 – 0.

Pateicoties šai uzvarai mūsu komanda pameta pārspēļu zonu, protams, tas arī sniedz komandai pārliecību par saviem spēkiem dodoties izlašu pauzē.

Nākamā spēle mūsu komandai 17.septembrī, kad Tukumā uzņemsim SK Super Nova Salaspils. Spēles sākums ⏰16.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *