Sudraba medaļas Liepājā!

16.08.

Līdzīgi kā citi FK Tukums 2000 futbolisti, arī U – 11 (2012.dz.g.) piedalījās Dobrecova Cup 2023, kas notika vēju pilsētā Liepājā.

Pirmajā turnīra spēlē sīvā cīņā mūsu puiši panāca sev vēlamo rezultātu, un ar minimālo 2 – 1 pārspēka SK Kangoroos. Otrajā spēlē mūsu jaunie futbolisti pārspēja mājniekus Liepājas FS puišus 3 – 0. Pirmās dienas noslēdzošajā spēlē sagrauta Futbola Alianse jaunā maiņa 6 – 1.

Otrā turnīra diena iesākās ar neveiksmi, zaudējums Kauno Žalgiris 0 – 2. Pēc šāda pavērsiena, saprotot, ka nākamais zaudējums liegs iespēju cīnīties par medaļām, mūsu puiši saprata spēles svarīgumu, un spēlēja labi. FA Tartu Kalev uzvarēti ar 4 – 2, un apakšgrupu pēdējā spēlē pārspēti arī RFS Blue pārstāvji, rezultāts 5 – 2.

Noslēdzošajā dienā, spēlē par 1/8 vietām aizvadīta spraiga, bezkompromisa spēle pret FA Šiauliai, šajā spēlē komandas no spēles vārtus neguva, 0 – 0. Kā jau izslēgšanas spēlēs, uzvarētājs jānoskaidro, pēcspēles sitienos mūsu puiši pārāki, un iekļūst Top 4. 1/4 vietu spēlē atkal smaga un sīva spēkošanās, un arī šī spēle pret FS Jūrmala noslēdzas 0 – 0. Iespējams, ar pēcspēles sitienu “pieredzīti” kabatā, izdevās noslēgt pēcspēles sitienu sēriju otrajā spēlē pēc kārtas savā labā. Lielajā finālā 1/2 vietām, mūsu puišiem spēka bija atlicis mazāk nekā RFS Academy Blue komandas spēlētājiem, un lielajā finālā izcīnām otro vietu, spēles beigu rezultāts 1 – 3 rīdzinieku labā. 2.vieta 28 komandu konkurencē ir lielisks panākums Tukuma futbola skolas audzēkņiem.

Papildus tam, par turnīra labāko uzbrucēju tika atzīts mūsu komandas spēlētājs Kaspars Puzānovs, apsveicam Kaspar!

Kluba vārdā sakām lielu paldies treneriem, visiem sportistiem, kā arī vecākiem par atbalstu un sapratni.

Tiekamies stadionā, un gaidīsim nākamās lieliskās ziņas par sportiskajiem sasniegumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *