Rakstām vēsturi!

21.08.

Šodien AtbildīgaSpēle Latvijas kausa izcīņas 1/4 fināla spēli izbraukumā aizvadījām pret patreizējiem Optibet Virslīga čempioniem Valmiera FC. Līdz šim FK Tukums 2000 labākais sasniegums bija kausa 1/4 fināla sasniegšana tālajā 2002.gadā, kā arī 2019. un 2020.gados.

Šodienas spēli iesākām apņēmīgi, un jau otrajā minūtē sitām pa vidzemnieku vārtiem, kas gan lielu bīstamību neradīja. Spēle uzņēma savu gaitu un … Bogdans Samoilovs pretuzbrukumā izlēma neizspēlēt saspēli, bet ar teicamu “šāvienu” vārtu tālajā stūrī atklāja šīs spēles rezultātu. Lai arī vidzemnieku komandas pārstāvji uzbruka vairāk un bīstamāk, noslēdzošais sitiens vai nu tika bloķēts, vai īsti nepadevās un bija viegls guvums Vladislavam Kapustinam. Draudīgākā epizode pie mūsu vārtiem izveidojās pēc puslaika vidus, kad vārtos lidojošo bumbu uz vārtu līnijas apturēja Maksims Sidorovs. Pirmā puslaika izskaņā laukumā norisinājās bezkompromisa cīņa par iniciatīvu, kas līdz bīstamiem momentiem nenonāca. Puslaikā 1 – 0.

Otro puslaiku valmierieši iesāka apņēmīgi, veidojot uzbrukumus mūsu vārtiem. Vienā no tādiem uzbrukumiem, spēles 54 minūtē, uzbrukt vēlme bija tik liela, ka tika noteikumi paliek otrajā plānā, un mūsu komanda spēli turpināja skaitliskā sastāvā, jo mājnieku spēlētājs saņēma otro brīdinājumu šajā spēlē. Sajūtot iespēju uzvarēt šajā spēlē, mūsu komandas puiši pašaizliedzīgi cīnījās, nežēlojot ne sevi, ne pretiniekus, pa brīdim veicot bīstamus pretuzbrukumus. Asumi laukumā šajā spēlē bija daudz, un traumas dēļ diemžēl arī bijām spiesti veikt spēlētāju maiņas. Traumas gan nav nopietnas, viss būs kārtībā. Lai arī paši neizmantojām pāris labas vārtu gūšanas iespējas, galvenais darbs tika izdarīts, sava vārtu drošība nosargāta.

Pirmo reizi mūsu kluba vēsturē iekļūstam kausa izcīņas 1/2 finālā!

“Protams prieks par parādīto spēles disciplīnu, un liels prieks par aizsardzības darbībām šajā spēlē, jo lielākas balvas kā 0 ielaisto vārtu ailītē nav iespējama. Liels paldies čaļiem par pašatdevi un pašaizliedzību šajā spēlē, paldies par spēles disciplīnu. Cerams šī uzvara dos mūsu puišiem pārliecību par saviem spēkiem, un lielais ieguldītais darbs nesīs augļus. Protams esam priecīgi par šo uzvaru, bet visu uzsvaru tomēr liekam uz Optibet Virslīga čempionātu, kur mums priekšā patiesi svarīgas un smagas spēles, pret tiešajiem konkurentiem turnīra tabulā”, pēc spēles piesardzīgu optimismu neslēpa komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai Optibet Virslīga ietvaros jau šajā sestdienā 26.08, kad dodamies izbraukumā uz Jelgavu, spēles sākums⏰16.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *