Vētras laikā labi panākumi.

11.08.

Kamēr vasaras brīvlaiks skolās, futbolistiem karsti spēļu un turnīru grafiki. Tā arī mūsu FK Tukums 2000 U – 14 (2009.dz.g) šīs nedēļas sākumā devās uz trīs dienu turnīru Rojā – Baltic Sea Cup.

Kopumā turnīram pieteikušās bija sešas komandas, kurām tad spēcīgākais jānoskaidro viena apļa turnīrā.

Pirmajā spēlē ar igauņu Paide mūsējie izcīnīja uzvaru ar minimālo 1 – 0 (K. Alksnis). Otrā spēle pret Kivioli FC Alliance pretiniekiem galīgi nevedās, un mūsējie sagrāva pretiniekus ar 10-0 (hattrick G. Šķudītis, 2 vārti K. Alksnis, pa vienam precīzam sitienam M. Bicāns, E. Pētersons, J. Akimovs, M. Čuhnovs, vienus vārtus pretinieki iesita savos vārtos). Trešā spēlē pret Sēlijas SS minimāla uzvara 2 – 1 (K. Dundurs, K. Alksnis), un pats galvvenais trīs punkti krājkasītē. Turpinājumā pārspēti arī FC Tiigrid 3 – 0 (E. Mamis, K. Alksnis, T. Kalniņš). Noslēdzošā spēle pret FK Jūrnieks 1 – 1 (M. Čuhnovs), kas kopvērtējumā ļāva mūsu puišiem triumfēt šajā vasaras pārbaudes turnīrā.

Komandas labākā spēlētāja nominācija Marselam Čuhnovam.

Turnīra labākais spēlētājs – Dāvis Gagainis.

Kā atzina komandas treneris Toms Aizgrāvis, šis trīs dienu turnīrs diemžēl laikapstākļu ietekmē, pārtapa par divu dienu turnīru. Puišiem vajadzēja aizvadīt 5 spēles divās dienās 2×25`, mēs bijām vienīgā komanda, kurai sanāca šāda slodze. Vairāki jaunie spēlētāji aizvadīja ap 200 minūtēm, kas ir ļoti liels skaitlis. Liels lepnums par jaunajiem spēlētājiem, ne tikai par attieksmi un cīņas sparu, bet arī par parādīto futbolu grūtajos laika apstākļos. Spēles tika aizvadītas uz dabīgā zālāja laukuma, papildus smagas lietusgāzes daudzās spēles šajās divās dienās.

Lepojos par mūsu jaunajiem censoņiem un viņu progresu.

Paldies komandas trenerim, spēlētājiem un viņu nenogurstošajiem atbalstītājiem par parādīto cīņassparu un sasniegtajiem rezultātiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *