Tradīcijas turpinās!

13.08.

Vakar, Optibet Virslīga 26.kārtas spēli savā mājas stadionā uzņēmām FK AUDA komandu. Ja pirms spēles ieskatāmies turnīra tabulā, tad redzam, ka viesu komanda cīnās par vietu nākamā gada eirokausos, mūsu komandai citi uzdevumi.

Spēles pirmās piecpadsmit minūtes, tika aizvadītas ar abu komandu cenšanos uzņemties spēles vadību. Pārmaiņus bumbas kontroli ilgākā laika posmā saglabāja abas komandas cenšoties pretiniekam uzspiest savu spēles stilu. Liekas, spēles viena no izšķirošajām epizodēm bija 17 minūtē, kad pēc stūra sitiena mūsu spēlētājs ar galvu nospēlēja bumbu, kura diemžēl trāpīja pa vārtu konstrukciju. Viesu vārtsargs nospēlēja ar dūrēm mūsu spēlētājam galvas / kakla rajonā, nosūtot mazā nokdaunā. Spēles 38 minūtē viesi izmantoja ātro pretuzbrukumu, un nonāca vadībā. Puslaikā 0 – 1.

Otrā puslaika sākumā, būsim precīzāki, 51 minūtē, viesi izpildot stūra sitienu pie mūsu komandas vārtiem “nopelnīja” 11 m soda sitienu. Turpinājumā spēle bija gana vienmuļa, mūsu komandai īsti līdz labam noslēdzošajam sitienam tikt neizdevās, viesi spēlējot no aizsardzības devās ātros pretuzbrukumos. Kad visiem jau likās, ka šī spēle tā arī noslēgsies, viss sagriezās kājām gaisā. Pamainot taktiku, lai ar tālākiem centrējumiem nonāktu soda laukumā, mūsu komanda vienos vārtus atguva. 85 minūtē par centrēto bumbu gaisa divcīņā nocīnījās Kristaps Puzānovs, kurš pats arī to panāca pie laukuma galu līnijas. Lieliska piespēle soda laukumā, un Rodrigo Gaučis atver savu vārtu rēķinu Optibet Virslīga čempionātā. Sajutuši “asins garšu” atdzīvojās ne tikai klusējošās tribīnes, bet arī mūsu komandas spēlētāji. Jau pieliktā laika trešajā minūtē, pēc Maksima Sidorova izpildītā stūra sitiena, gaisa divcīņā veiksmīgāks bija Kristaps Puzānovs, kurš gan bumbu raidīja virsū viesu vārtsargam, kurš to nespēja tvert. Pie atlekušā spēles priekšmeta pirmais bija Rodrigo Gaučis, kurš ar iesaistoties spēlē uz maiņu, guva savus otros vārtus. 2 – 2 un izcīnīts smags rakstura punkts, pret komandu kas cīnās par top 4.

Noteikti jautāsiet, kādas tradīcijas turpinās? Nedaudz dīvaini jau skan, bet fakts. Audas komanda, mūsu komandu Tukumā nav uzvarējusi jau septiņus gadus. Abas šī gada mājas spēlēs esam punktus dalījuši uz pusēm, un šīs sērijas pārtraukšanai Audas komandai būs jāgaida līdz nākošajam gadam, jo šogad spēles Tukumā vairs nav plānotas.

FK Tukums 2000 vārdā liels paldies līdzjutējiem, kas atnāca uz šo spēli, un juta līdz mūsu komandai. Cerams mūsu komandas turpmākajās spēlēs sniegs vairāk pozitīvu emociju.

Nākamā spēle mūsu komandai Latvijas kausa ietvaros 21.augustā, kad viesosimies Valmierā, pie vietējās futbola komandas. Spēles sākums ⏰17.30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *