Sāpīgs zaudējums.

05.08.

Šodien Optibet Virslīga 25.kārtas spēlē pie mums Tukumā viesojās Liepājas komanda. Ja iepriekšējās spēlēs pret komandām, kas cīnās eirokausos īstu pretestību izrādīt nespējām, tad šodienas spēle tika gaidīta kā iespēja. Kā nereti gadās, iespējas paliek neizmantotas, un piedzīvota vilšanās.

Spēli iesākām labā ritmā, ar labu bumbas kustību laukumā, kas arī noveda pie Raivja Ķirša vārtu guvuma spēles 16 minūtē. Spēlei turpinoties, viesi izdarīja spiedienu un centienus spēli vērst savā virzienā, un desmit minūtes vēlāk tas arī viņiem izdevās. Iespējams ne īpaši veiksmīgi nospēlējām pēdējā aizsardzības līnijā. Vēl sliktāk, jau pieliktajā kompensācijas laika pēdējā minūtē, mūsu spēlētāji jau laikam bija domās ģērbtuvēs, viesi tādu paviršību izmantoja, 1 – 2 puslaikā.

Otrais puslaiks vairāk atgādināja laušanos un cīņu, kā nereti gadās arī teātra māksla tika likta lietā, un ja ir pircēji, kāpēc ne. Otrā spēles daļa aizritēja bez īpaši bīstamiem momentiem, un tajā rezultāts vairs nemainījās.

Ja spēles sākumā likās, ka jā, šī ir ņemama, tad atskanot beigu svilpei iekšēji nedaudz jūtama tāda kā vilšanās sajūta. Kāds teiks, Jūs taču pret turnīra komandu kas par medaļām cīnās spēlējiet, pret Liepāju, bet nepamet sajūta, bija jāņem.

Viss kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus, ceļamies un ejam tālāk, jo nākamajā sestdienā Tukumā viesosies FK Auda, spēles sākums 18.00. Tiekamies stadionā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *