Mūsējie bliež pa īstam !

01.08.

Pagājušās nedēļas nogalē, īsti futbolam piemērotos apstākļos mūsu FK Tukums 2000 U – 7 (2016.dz g.) piedalījās starptautiskā futbola turnīrā Baltic Sea Cup, kas kārtējo reizi notika Rojā.

Trenera Oskara pavadībā pie spēles tika itin visi. Kā jau šāda vecuma jauniešiem notiek, kopējie rezultāti tabulās netiek atzīmēti. Bet nenoslēpsi jau, treneri un vecāki jau seko līdz un piezīmē sev, kā tad spēle noslēdzās. Bija viss, gan lieliskas uzvaras, gan arī sāpīgas neveiksmes, bet tas viss otršķirīgs. Galvenais, lielais spēles prieks un medaļas katra spēlētāja individuālais devums kopējā komandas sniegumā.

FK Tukums 2000 krāsas šajā turnīrā aizstāvēja Henrijs Jansons, Leo Paiķis, Olivers Lapsa, Gabriels Rubaņiks, Emīls Narbatovičs, Elvis Podgornijs un Eva Podgornija, Renārs Šneiders, Rūdolfs Bizijs, Everts Bērziņš, Rihards Skurjats, Deivids Začs, Olivers Djubins, Dominiks Jeļisejevs, Aksels Slavinskis, Eduards Barons un Dāvids Dišlers.

Apsveicam spēlētājus ar uzvarām, vēlam analizēt neveiksmes, Jūs visi esiet labākie.

Protams liels paldies jauno futbolistu trenerim Oskaram Mīļajam un lieli lieli sveicieni jauno futbolistu kvēlākajiem līdzjutējiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *