Ir jāpieceļas un jāiet tālāk.

30.07.

Daudz pārdomu un pārmetumu pēc vakardienas spēles izskanējuši. un noteikti daudzi tā nodomāja, tikai neizteica. Bet ja apskatīsim šo situāciju no citas puses, iespējams tas velns nemaz nav tik melns.

Kā zināms mūsu līgas eirokausu komandas uz šīm sacensībām liek lielu uzsvaru, un noteikti šīm sacensībām ir sagatavojušās cik vien iespējams labi. Lai arī cik neglaimojoši tas skanētu, būsim objektīvi, mūsu komanda nespēj sastādīt reālu konkurenci šīm komandām, vēl vairāk, vakardienas spēli sākām ar 8! pašmāju U-21 vecuma spēlētājiem, no kuriem trīs vēl šogad U-19 kreklu varētu pielaikot. Vai tad šāda jauno spēlētāju iesaiste un trenēšana ir kas slikts? Protams, diezgan naivi cerēt, ka mūsu jaunieši sastādīs reālu konkurenci spēcīgajām Rīgas komandām, un spēs aizķerties un gūt punktus šajās spēlēs. Protams vakardienas spēlē arī novērojām ne īpaši patīkamas lietas, kad dažs mūsu komandas spēlētājs “pacēla rokas”, un necīnījās katrā epizodē līdz galam. Protams pie – 5 grūti atrast jaunajiem spēlētājiem sevī motivāciju, bet tāds ir futbols. Un vai tad šādās spēlēs šie jaunieši nekrāj tik ļoti svarīgo pieredzi un nekļūst stiprāki? Jā, ir nepatīkami zaudēt ar lielu vārtu starpību, bet domāju pēc katriem vārtiem ko zaudējām, kāds cerams izdarīja kādus secinājumus.

Bet nu ko par skumjo, ir jācīnās un jāiet tālāk. Kā pozitīvs fakts vakardienas spēlē ir atzīmējamas divas debijas Virslīgā. Vakar savas debijas galvenajā komandā piedzīvoja Iļja Atligins un Helvijs Joksts. Apsveicam puišus un ticam, ka katra nākamā reize laukumā nesīs pieredzes bagāžas krājumu papildinājumu, kas futbolista karjerai nāks tikai par labu.

Pēc šādiem zaudējumiem tikai stipras komandas spēj piecelties, un ticam , ka tieši tāda ir Tukums 2000 / Telms šī gada komanda. To lūkosim noskaidrot jau sestdien, 5.augustā, kad Tukumā viesosies Liepājas stiprākā futbola komanda. Ar liepājniekiem mums veidojas interesanta statistika. Pagājušā gadā divas reizes pārspējām viņus, divas reizes piekāpāmies. Šajā sezonā līdzīgi, pēc aizvadītām divām spēlēm uzvaras ir abām vienībām.

Tiekamies nākamās nedēļas nogalē stadionā !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *