Uzvara kausa spēlē, ar trīs debitantiem!

15.07.

Šodien Olainē, Latvijas kausa izcīņā pie vietējās Futbola Pirmā līga komandas aizvadījām šī gada pirmo kausa uzcīnas spēli. Spēles sākumā ātri guvām vārtus, kad precīzs bija Raivis Ķiršs, un likās, ka spēle būs viegla. Bet kā jau futbolā nereti gadās, viena kļūda un viss var sagriezties kājām gaisā. Pēc realizētā 11 m soda sitiena mājnieki aktivizējās, un mūsu komanda aizvadīja ne visai izteiksmīgu spēles posmu. Laukumā daudzi gribēja paši atrisināt spēles iznākumu, un komandas spēle īsti nevedās. Puslaikā 1 – 1. Otrajā puslaikā mūsu puiši atkal aktivizējās, un spēles 62 minūtē Arturs Krancmanis izvirzīja mūsu komandu vadībā. Lai arī otrajā puslaikā komanda izveidoja daudzas vārtu gūšanas iespējas, ar pēdējo noslēdzošo sitienu nevaicās. Ja ātri paskaitām, otrajā puslaikā izniekojām noteikti vairāk par piecām iespējām. Jau pašā spēles izskaņā, spēles beigu rezultātu uzstādīja Rodrigo Gaučis. 3 – 1.

Šodien debiju mūsu komandā piedzīvoja uzreiz četri komandas jaunie spēlētāji. Vārtos no pirmās minūtēs stājās Frenks Dāvids Orols. Tāpat savā dzimtajā komandā esam priecīgi ar atgriešanos sveikt Kristapu Kārli Krieviņu. Tāpat savu debiju piedzīvoja arī Pedro Arthur Lopes de Jesus, kurš spēlē iesaistījās spēles otrajā puslaikā.

“Smaga spēle, ko jau arī gaidījām. Spēlējām pret zemākas līgas komandu, kura šādā spēlē tika var iegūt, un kura spēlēja ar lielu pašatdevi. Mūsu komandā likās, ka katrs grib visu izdarīt vienatnē, un šādās spēlēs nereti gadās visādi pārsteigumi. Viss ir labs kas labi beidzies, un gatavojamies nākamajai Optibet Virslīga spēlei, kad Tukumā viesosies Riga Football Club. Izmantojot iespēju gribētu Rožu svētku noslēgumā visus uzaicināt uz futbolu, kad centīsimies iepriecināt visus pilsētniekus un mūsu pilsētas viesus”, pēc spēles pozitīvu noskaņojumu saglabāja Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai svētdienā 23.jūlijā, spēles sākums 19.00, kad Tukuma pilsētas stadionā uzņemsim Riga Football Club.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *