Iesitam piecus un izcīnām pārliecinošu uzvaru.

30.06.

Kā jau visiem zināms, FK Tukums 2000 / Telms šodien Salaspils stadionā viesojās pie rīdzinieku komandas SK Super Nova / Salaspils vienības.

Spēles sākumā, mūsu komanda droši sāka kontrolēt spēli, lai gan dažas paviršības aizsardzībā varēja arī beigties ar vārtu zaudējumu. Tomēr šīs spēles rezultātu atklāja mūsējie, kad kā paraugs pārējiem, komandas kapteinis Kaspars Anmanis, epizodi “līdz galam” nospēlēja un guva pirmos vārtus spēlē. Pēc vārtu guvuma, mūsu komandas sniegums palika ar vien neizteiksmīgāks, mājnieki to sajutuši metās atspēlēties izveidojot vairākas vārtu gūšanas iespējas. Diemžēl vienu no tām viņi arī realizēja. Vēl vairāk, spēles 34.minūtē uz randiņu ar mūsu komandas vārtsargu devās rīdzinieku uzbrucējs, Sergejs Vilkovs vārtos bija pārāks.

Un šinī brīdī laikam jau nostrādāja vecais futbola likums, neiesit tu, iesit tev, šoreiz par labu mums. Pēc filigrānas Bogdana Samoilova piespēles, Kaspars Anmanis eleganti nometa bumbu soda laukumā Arturam Krancmanim, 2 – 1. Vēl vairāk, spēles 45 minūtē, kad visi jau gaidīja puslaika pārtraukumu, Arturs uztvēris bumbu pie laukuma vidus līnijas, veica neticamu reidu līdz vārtiem apspēlējot vairākus rīdziniekus, un guva savus otros vārtus šajā spēlē. 3 – 1 puslaikā.

Otrā puslaika sākumā rīdzinieki centās atspēlēties, bet iekrita pretuzbrukumā. Arturam trešos vārtus gūt neizdevās, un savu rēķinu nācās atklāt Armanam Galajam, apturējis atlekušo bumbu ar krūtīm, no gaisa to trieca vārtu tīklā, jau nesolīdais 4 – 1. Vēl vairāk, trīs minūtes vēlāk, Armans pēc saspēles ar Bogdanu Samoilovu, pie pretinieka soda laukuma robežas, apspēlēja pretspēlētājus un raidīja bumbu apakšējā vārtu stūrī, jau nepieklājīgais 5 – 1. Lai arī spēles izskaņā, pēc maiņu veikšanas rīdzinieki vienus vārtus atguva, mūsu komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru, pirmo reizi Optibet Virslīga spēlē gūstot piecus vārtus.

“Priecājos par spēles rezultātu, bet ne par pašu spēli kopumā. Mums pievienojušies jauni spēlētāji, kuri turpina aprast ar Virslīgas spēlēm. Prieks par to ka uzbrūkošie spēlētāji sit iekšā, nedaudz bažas ir par nepiespiestajām kļūdām, kuru dēļ radam sev nepatīkamus brīžus savu vārtu tuvumā. Strādāsim. Bet izmantojot iespēju, vālētos visus visus jau pirmdienā aicināt uz Tukuma pilsētas stadionu, kur aizvadīsim šīs sezonas pirmo mājas spēli uz dabīgās zāles laukuma. Es un komanda gaidām Jūs stadionā”, pēc spēles visus uz nākamās kārtas spēli uzaicināja komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nakamā spēle mūsu komandai jau pirmdien, 3.jūlijā, spēles sākums 18.00, kad Tukumā viesosies FK Metta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *