Septiņu gadu tradīcija netiek lauzta !!!

06.06.

Šodien, Optibet Virslīga septiņpadsmitās kārtas noslēdzošajā spēlē, mūsu FK Tukums 2000 / Telms komanda uzņēma FK AUDA, kura izmisīgi šajā sezonā cīnās par kāroto top 4.

Spēles sākums mūsu komandai neizdevās, spēles iniciatīvu pārņēma viesi, un jau spēles 10 minūtē viņi izvirzījās vadībā. Pēc zaudētiem vārtiem spēles rakstus būtiski nemainījās, un desmit minūtes vēlāk tablo jau rādīja nepatīkamo 0 – 2. Arī viesiem prieki gan bija īsi, jo Ingars Sarmis Stuglis pāris minūtes vēlāk netālu no viesu soda laukuma apzaga savu pretspēlētāju, piespēlēja Armans Galajs, kurš apaļo spēles priekšmetu raidīja pašā vārtu stūrī. Likās, ka šāds scenārijs mūsu komandu sapurinās, bet īsti tā nenotika, jo spēli vairāk kontrolēja viesu komanda, mūsējiem nedaudz kaut kas pietrūka labai un skaistai saspēlei.

Otrā puslaikā, lai arī mums bija jāatspēlējas, Audas komanda bija izvēlējusies taktiku nesēdēt ierakumos, un aktīvi meklēja savas iespējas mūsu laukuma pusē. Mūsu komandai, lai arī bija labi spēles nogriežņi, allaž kaut kas uzbrukuma noslēdzošajā fāzē pietrūka. Protams, tuvojoties spēles izskaņai, ķekavieši arī nedaudz pielietoja mazās futbola viltībiņas, kā piemēram nedaudz laika vilcināšanu. Ar to jau tas futbols ir tik skaists, ka iznākumu nevar zināt līdz brīdim, kad atskanējusi spēles beigu svilpe. Tā notika arī šoreiz, jau kompensācijas pieliktajā laikā, mūsu puiši ar veiksmīgām saspēlēm tika pāri laukuma centram, Faustas Steponavicius centrēja bumbu soda laukumā, kur augstā lēcienā to vārtos ar galvu ievirzīja Roberts Meļķis, 2 – 2. Praktiski pēc šī vārtu guvuma, arī tiesnešu pieliktais kompensācijas laiks ir iztecējis, un mūsu komanda turpina septiņu gadu tradīciju. Jūs jautāsiet kādu?? FK AUDA jau septiņus gadus nav uzvarējusi Tukumā, arī šoreiz, kaut arī pašās spēles beigās, bet tomēr parādot raksturu, mūsu komanda izcīnīja neizšķirtu.

“Paldies puišiem par parādīto spēles cīņassparu un raksturu šodienas spēlē, paldies skatītājiem par atbalstu laukuma malā, esam gandarīti par izcīnīto punktu. Protams priekšā vēl daudz un sarežģītas spēles šajā sezonā, bet patreizējā situācijā, šī spēle mums kalpo kā pierādījums, ka esam spējīgi cīnīties ar visiem pretiniekiem. Izmantojot iespēju, vēlētos uzaicināt visus uz nākamo mājas spēli jau šajā sestdienā, kad Tukumā viesosies FS Jelgava, gaidām pilnas tribīnes un pozitīvu atbalstu laukuma malā”, gandarīts par izcīnīto punktu pēc spēles bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Kā jau treneris informēja, nākamā spēle mūsu komandai jau šajā sestdienā, 10.jūijā, kad Pauzera Plavas mērosimies ar spēkiem ar FS Jelgava. Spēles sākums ⏰ 18.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *