Uzvara Liepājā!

01.06.

Šodien Kristapa Dišlera komandā viesojās vēju pilsētā Liepājā, kur aizvadīja Optibet Virslīga 16.kārtas spēli tiekoties ar vietējo FK Liepāja.

Spēles sākumā mājnieku komanda sāka aktīvi, veidojot uzbrukumus, kuri gan lielāko tiesu iesprūda nesasniedzot mūsu komandas soda laukumu. Mūsu oponentu uzbrukumi tuvojoties puslaika vidum sāka noplakt. Ar vien biežāk un drošāk mūsu puiši sāka kontrolēt bumbu, un līdz ar to arī spēles gaitu, bet līdz bīstamiem momentiem netiekot. Pirmā puslaika bīstamākā epizode tomēr bija pie mūsu komandas vārtiem, jau tiesnešu pieliktajā laikā vārtu konstrukcija atvairīja sitienu ar galvu. Puslaikā 0 – 0.

Otro puslaiku komandas iesāka aktīvi, un lielākais prieks, ka spēli drošāk sāka aizvadīt mūsu komanda. Spēles 55 minūtē izspēlēto standartsituāciju ar sitienu centās noslēgt Kaspars Anmanis, kura sitiens tika bloķēts. Atlēkušo bumbu soda laukumā centrēja Bogdans Samoilovs, centrējumu pagarina Roberts Meļķis, un liekas vārtsargs bumbu notvers. Savādāk domāja Kārlis Mikuļskis, kurš elegantā lēcienā apsteidza liepājnieku vārtu vīru, un ar “papēdīti” bumbu nometa Arturam Krancmanim. Arturs no vārtu priekšas bija nekļūdīgs. Lai arī loģiski bija gaidīt intensīvāku mājnieku pretspēli, tā nenotika. Mūsu komanda sajutusi, ka šī spēle ir mūsu, aktivizējās un bija laikam tuvāk otrajiem vārtiem nekā mājnieki rezultāta izlīdzināšanai. Spēles izskaņā, kad iedzinēju komanda parasti aktivizējas lai glābtu spēli, bīstami momenti tika veiksmīgi slāpēti. Tikai vienā epizodē pamatlaika pēdējā minūtē, liepājnieki izveidoja labu vārtu gūšanas iespēju, bet uzbrucējs nespēja aizsniegties līdz spēles rīkam, tikai aizskarot to. Svarīga un pelnīta uzvara izbraukuma spēlē, bet pats galvenais, ļoti svarīgi 3 punkti turnīra tabulā.

Apsveicam visus ar skaisto uzvaru, un gatavojamies nākamajām divām spēlēm pirms izlašu pauzes, kuras aizvadīsim mājās.

Jau nākamajā otrdienā 6.jūnijā Tukumā viesosies FK AUDA, spēles sākums ⏰ 18.00.

#Tukums, #Tukums2000, #Futbols, #Kajbumba, #TukumsuzvarLiepāju

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *