Spēle aizmirstās, rezultāts paliek.

27.05.

Šodien Pauzera pļavās, kārtējo Optibet Virslīga spēli aizvadījām uzņemot Rīgas komandu SK Super Nova / Salaspils.

Ar spēles pirmajām minūtēm mūsu komanda laukumā uzvedās, kā kārtīgi saimnieki, pilnīgi kontrolējot notikumus laukumā, viesiem nedodot īsti iespējas uzbrukumiem. Lai arī viesiem viens pusmomentiņš pirmajās minūtēs bija, par īsti nopietniem draudiem mūsu vārtiem nebija ne runas. Pirmie vārti šajā spēlē krita jau spēles 7 minūtē, Roberts Meļķis izrāviens un piespēle Raivis Ķiršs, kurš eleganti atspēlē Robertam atpakaļ, precīzs raidījums tālajā vārtu stūrī. No malas raugoties, šie vārti izskatījās kā rotaļājoties, bez piepūles. Lai arī vārtu konstrukcija viesus jau divas reizes bija glābusi no otro vārtu zaudēšanas, tas tomēr notika nedaudz savādāk. Spēles 26 minūtē pēc stūra sitiena, viesu vārtsargs pirmo raidījumu atvairīja, bet otro jau nē, vārti Arturam Krancmanim. Puslaikā 2 – 0.

Spēles otrā daļa iesākās līdzīgi pirmajai. Gluži kā rotaļājoties, Bogdans Samoilovs iespēlē bumbu soda laukumā ieskrājušajam Roberts Meļķis, kurš ar vieglu pieskārienu, pavirza bumbu garām vārtsargam, un tā lēni ieripo vārtos, lieliski, 3 – 0. ‘Pāris minūtes vēlāk, vēlreiz vārtu konstrukcija glāba viesus, un jau nākamajā brīdī, pārkāpjam noteikumus savā soda laukumā. 3 – 1. Nākamajā viesu uzbrukumā kaut kā atsitamies, toties sekojošais standarsituācijas sitiens ielido vārtos, 3 – 2. Spēle nevedas, un viesi sajutuši iespēju ieķerties šajā spēlē. Nepilnas 10 minūtes līdz spēles beigām, pret Bogdanu Samoilovu viesi pārkāpj noteikumus savā soda laukumā, mūsu komanda nopelna 11 m soda sitienu, kurš netiek realizēts. Rodas sajūta, ka kādi augstāki spēki negrib mums atļaut uzvarēt, jo komandu nevar pazīt. Spēles pašā izskaņā, viesi bija tuvu rezultāta izlīdzināšanai, tomēr viss beidzās pozitīvi mūsu komandai. Spēles pirmā daļa aizvadīta labi, toties izskaņā blāvs sniegums.

Lai nu paliek spēles kvalitātes un epizožu analīze priekš tiem, kas ar to nodarbojās, esam priecīgi par izcīnīto uzvaru un trīs punktiem turnīra tabulā.

Nākamā spēle mūsu komandai jūnija pirmajā dienā, kad Liepājā viesosimies pie FK Liepāja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *