Spēlē pret patreizējiem čempioniem bez vārtu guvumiem.

17.05.

Šodien Pauzeru pļavās, kārtējo Optibet Virslīga spēlē uzņēmām darbojošos čempionvienību Valmiera FC.

Lai arī spēles sākumā bumba vairāk turējās laukuma vidū, būsim godīgi, vairāk gan tā bija mūsu komandas laukuma pusē. Ne tikai tāpēc, ka spēlējām pret vēju, arī viesi bija aktīvāki. Lai arī bumbas kontrole piederēja vidzemniekiem, īsti bīstamu momentu pirmajā spēles nogrieznī nebija. Puslaikā 0 – 0.

Otrajā spēles daļā, viesi centās kāpināt spēles tempu, tādejādi nedaudz upurējot tās kvalitāti. Liekas, ka viesu bīstamākā epizode bija ļoti spēcīgs tālsitiens, kuru atvairīja mūsu komandas vārtsargs Sergejs Vilkovs. Noteikti atzīmēšanas vērta ir epizode kad bumbai jau bija “jābūt” valmieriešu vārtos. Laba izspēle un precīzs sitiens vārtu tālajā apakšējā stūrī, vārtsargam garām, un pa vārtu stabu – daudzi jau lec kājās, jo spēles priekšmets atlec uz vārtu iekšu, bet noripo pa vārtu līniju, to nešķērsojot. Lai arī komandas centās izraut uzvaru, jo visiem bija skaidrs, ka komanda kas gūs vārtus uzvarēs, visi centieni cieta neveiksmi, un spēle noslēdzās 0 – 0.

“Paldies skatītājiem, kuri šodien, ne īpaši siltajos un krietni vējainajos laika apstākļos izvēlējās futbolu, nevis siltu istabu un hokeju televizorā. Komandas sniegums šodien kopumā apmierināja, laba komandas pašatdeve, un tas arī nesa augļus kopumā. Lai arī neizcīnījām uzvaru, spēlējām pret ātru un tehnisku komandu. Esmu gandarīts par šīs spēles iznākumu. Paldies visiem kas atnāca uz šo spēli, un ceram uz Jūsu atbalstu arī nākamajās spēlēs”, gandarījumu neslēpa komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā svētdienā, kad Rīgā viesosimies pie Riga Football Club.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *