Zaudēti 3 punkti turnīra tabulā.

13.05

Jā, tieši tā, zaudēti 3 punkti turnīra tabulā, bet ne zaudēta spēle, jo spēles liktenis šoreiz neizšķīrās komandu starpā, to arī neizšķīra “augstāki” spēki, to izšķīra citas personas.

Spēles sākums mūsu komandai izvērtās pozitīvs, aktivitāte mājnieku soda laukuma tuvumā deva rezultātu. Artura Krancmaņa izrāvienu uz vārtiem mettiešu vārtsargs apturēja ar nepārprotamu pārkāpumu. Faustas Steponavicius no 11 metru atzīmes bija nekļūdīgs. Spēlei turpinoties, lai arī spēle bija līdzīga, komandām īsti bīstamus momentus izveidot neizdevās. Puslaika otrajā pusē, mājnieki turpināja meklēt iespējas uz mūsu komandas vārtiem, un spēja izveidot vairākas bīstamas epizodes. Pirmā puslaika galvenie noteikumi norisinājās pašā puslaika izskaņā. Mūsu komanda puslaika pēdējo nogriezni aizvadīja pasīvi, tādejādi mājniekiem deva ar vien vairāk iespējas uzbrukt mūsu vārtiem. Puslaika pēdējā minūtē rīdzinieki rezultātu izlīdzināja. Vēl vairāk, puslaika kompensācijas laikā, tika izdomāts soda sitiens uz mūsu vārtiem, un tā pāris minūšu laikā nonācām iedzinējos.

Pēc puslaika pārtraukuma, mūsu komanda spēli iesāka apņēmīgi, lai gan zināma paviršība un pasivitāte atsevišķās darbībās bija manāma. Pēc nospēlētām apmēram desmit minūtēm, Arturs Krancmanis ar savu aktivitāti nopelnīja otro 11 m sitienu šajā spēlē. Šoreiz to izpildīja Raivis Ķiršs, 2 – 2. Spēles gaita nebija īsti iepriecinoša, jo mūsu komanda izskatījās pagurusi, un spēlēja bez tādas “uguntiņas” acīs. Nepilnas piecas minūtes vēlāk, pēc bezatbildīgām darbībām mūsu soda laukumā, uz mūsu vārtiem tika nozīmēts otrais soda sitiens, 2 – 3. Spēles izskaņā, lai arī mūsu komandai liekas bija nepieciešamība atspēlēties, tikai mettiešu paviršība ļāva nezaudēt vēl vairāk vārtus. Lielas diskusijas protams varētu uzdot arī spēles izskaņā radušos epizodi, kad mūsu spēlētājam, kurš bija ierāvies soda laukumā, izdarīt sitienu traucēja rāviens aiz pleca. Šāda darbība kā pārkāpums netika kvalificēta, un mūsu komanda piedzīvoja zaudējumu.

Nākamā spēle mūsu komandai jau nākamajā trešdienā, kad Tukumā viesosies patreizējā čempionvienība no Valmieras. Spēles sākums 17.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *