Parādam raksturu, atspēlējamies, un no Daugavpils vedam mājās punktu

03.05.

Šodien pirmo, no diviem tālākajiem izbraukumiem, noslēdzot trīs izbraukumu spēļu sēriju aizvadīja mūsu FK Tukums 2000 / Telms komanda.

Principiālie pretinieki, ar kuriem iepriekšējās sezonās spēle mūsu komandai nevedās, pirmajā šīgada spēlē tika pārspēti ar 1 – 0.

Pēc līdzvērtīga spēles sākuma, mūsu komandas aizsardzība nospēlēja neuzmanīgi, pārkāpjot noteikumus soda laukumā. Mājnieki realizēja 11m soda sitienu. Viņu prieki gan bija īsi, jo jau nākamajā minūtē, pēc Bogdana Samoilova piespēles soda laukumā, ar pretspēlētājiem galā tika Faustas Steponavicius, 1 – 1. Piecas minūtes vēlāk, mūsu vārtu vīram kļūda, un atkal nonākam iedzinējos, 1 – 2 puslaikā.

Otro puslaiku neiesākām tik apņēmīgi kā spēli Jelgavā, vēl vairāk, atkal kļūda savā soda laukumā, un rezultētā 1 – 3, latgalieši realizēja otro soda sitienu uz mūsu vārtiem. Lai arī mūsu puiši aktivizējās, un bija pārāki visās spēles komponentēs, pašā galvenajā, rezultātā uz tablo nekas nemainījās. Palielinoties spiedienam, radās arī vairāki bīstami momenti pie mājnieku vārtiem, bet noslēgumā allaž kaut kas pietrūka. Iniciatīvu izrādīja Faustas, kas gāja pēc saviem otrajiem vārtiem spēlē, tomēr viņa sitienu atvairīja daugavpiliešu vārtsargs. Pirmais pie atsistās bumbas būtu bijis Kaspars Anmanis, bet uzreiz divi latgalieši viņa kustību neatļauti traucēja. No 11 m atzīmes, nekādas cerības vārtsargam, neatstāja Raivis Ķiršs. Sajutuši, ka spēle ir “dzīva”, mūsu puiši turpināja uzņemto kursu uz vārtiem, un mājniekus sodīja par paviršību laukuma vidusdaļā. Arturs Krancmanis pārtvēra bumbu, un piespēlēja Faustas Steponavicius, kurš gūstot otros vārtus spēlē uzstādīja arī spēles beigu rezultātu 3 – 3.

“Mājup braucam ar punktu, kaut gan vienubrīd spēles laikā likās, ka tas būtu daudz, bet uzskatu, ka šajā spēlē bija jāņem trīs. Prieks, ka punktu krājumu papildinām trešo spēli pēc kārtas, un ceram to turpināt arī nākamajā spēlē. Nākamā spēle pret spēcīgu pretinieku – RFS, tāpēc papildus atbalsts tribīnēs būs ļoti nepieciešams. Ja runājam par šīsdienas spēli, kā pozitīvāko aspektu vēlētos izcelt komandas parādīto raksturu. Būtībā no zaudētas spēles izspiedām gandrīz maksimumu, lai arī ieguvām punktu, liekas mēs bijām tuvāk trīs punktiem nekā daugavpilieši. Protams liels gandarījums par Fausta sniegumu, viņš pēdējās trīs spēlēs iekrājis četrus precīzus sitienus, un ir atrodams Optibet Virslīga rezultatīvāko spēlētāju aukšgalā. Protams šodien liela viela pārdomām par aizsardzības darbībām, ielaidām trīs vārtus, lai arī mājnieki neizveidoja nevienu reālu vārtu gūšanas iespēju. Atvainojos, viens tālsitiens. Domāsim, strādāsim, priekšā nedēļa lai sagatavotos nākamajai mājas spēlei, kurā laukumā dosimies lai cīnītos par punktiem”, ar dalītām jūtām pēc spēles komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai 9.maijā, kad Tukumā viesosies RFS komanda, spēles sākums 17.00.

#tukums2000#OptibetVirsliga#futbols#tukums#kajbumba#bfcdaugavpils

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *