Neizšķirts Jelgavā.

29.04.

Šodien otro no trīs izbraukuma spēļu sērijas aizvadīja FK Tukums 2000 / Telms, viesojoties Jelgavā, pie vietējās FS Jelgava.

Spēles sākumam mūsu komanda acīmredzami nebija noskaņojusies, jo jau pirmajā uzbrukumā tika zaudēti vārti. Spēlei iesilstot, komandas laukumā rādīja līdzīgu spēli. Lai arī mūsu komanda centās atspēlēties, visi centieni cieta neveiksmi. Puslaikā dodoties 0 – 1.

Otrais puslaiks sākās ar mūsu komandai labvēlīgu scenāriju. Faustas Steponavicius uzņēmās iniciatīvu un netverami sita no metriem 20, jelgavnieku vārtsargs pat nepakustējās, ļoti skaists vārtu guvums. Vēl vairāk, guvuši pirmos vārtus, apmēram pēc piecas minūtes vēlām, mūsu puiši palielināja pārsvaru. Neizteiksmīgo mājnieku spēli savā laukuma pusē sodīja mūsu komandas viduslīnijas spēlētāji, Roberts Meļķis piespēlēja Bogdanam Samoilovam, kurš bumbu “ielika” vārtu apakšējā stūrī. Mājnieki nebija gaidījuši šādu spēles pavērsienu, un mūsu komanda pilnībā kontrolēja spēli. Lai arī bija pāris iespējas, tās netika izmantotas. tuvojoties spēles izskaņai, mājnieki palielināja apgriezienus, un ieguva soda sitienu netālu no laukuma stūra. Jelgavnieki rezultātu izlīdzināja, un spēle noslēdzās ar mierizlīgumu 2 – 2.

Nākamā spēle mūsu puišiem jau trešdien, 3.maijā, kad Daugavpilī tiksimies ar vietējo BFC Daugavpils.

Piedāvājam noskatīties šīsdienas spēles vārtu guvumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *