Uzvara izbraukuma spēlē !

24.04.

Šodien, uz Rīgu pie Ķekavas komandas FK Auda, lai aizvadītu Optibet Virslīga 8.kārtas spēli.

Spēles sākumā, Audas komandas spēlētāji it kā drošāk kontrolēja bumbu un spēles gaitu, bet līdz tādiem īsti bīstamām spēles epizodēm lieta nenonāca. Ap puslaika vidu, komandas spēlēja pa tādiem, kā teikt, nogriežņiem, kad ilgāku laiku uzbrūk te viena, te otra komanda. Ķekavieši savu izdevību atklāt spēles rezultātu neizmantoja, kad pēc kļūdas laukuma vidū, viņu uzbrucējs devās uz tikšanos ar mūsu komandas vārtsargu, sitiens lidoja pāri vārtiem. Kad jau likās, ka pirmā spēles puse noslēgsies tāpat kā sākusies, Roberts Meļķis uzņēmās iniciatīvu. Strauja Roberta piespēle laukuma vidū, Kristaps Puzānovs teicami nomet bumbu atpakaļ, Roberts to uztver, un pēc pāris soļiem spēcīgi to reida vārtu apakšējā stūrī. 1 – 0 puslaikā.

Visiem noteikti likās, ka sadusmotie mājnieki metīsies atspēlēties. Tā arī bija, tikai visi viņu centieni tika noslāpēti. Vēl vairāk, individuālo reidu, un vairākas apspēles ielaužoties pretinieku soda laukumā veica Faustas Steponavicius. “Novācot” no sava ceļa pēdējo aizsargu, no ļoti šaura leņķa, bumbu “starp ausīm” vārtsargam ietrieca tīklā, tādejādi panākot jau divu vārtu pārsvaru. Audas komanda centās atspēlēties, tādejādi dodot iespējas mūsu komandai pāriet pretuzbrukumu taktikā. Tas strādāja. Bogdans Samoilovs savu reidu laukuma kreisajā mal noslēdza ar filigrānu piespēli Kristapam Puzānovam, kurš Audas komandas vārtsargu sarūgtināja trešo reizi spēlē. Lai arī mājnieki centās gūt goda vārtus, jāatzīmē arī Sergeja Vilkova labais sniegums mūsu komandas pēdējā aizsardzības līnijā. Lai arī vārtus guva trīs dažādi spēlētāji, mūsējie izcīnīja kā komanda, ja arī kāds kļūdījās vai pretinieks tika garām, biedrs piesedza un palīdzēja, un šodien šī taktika atnesa mūsu komandai otro panākumu sezonā. 3 – 0 pārliecinoša uzvara, kas noteikti dos mūsu puišiem pārliecību saviem spēkiem, kā arī motivēs nākamajām spēlēm.

Apsveicam Robertu Meļķi ar pirmajiem vārtiem Optibet Virslīga, apsveicam Pavels Mihadjuks ar izcīnīto uzvaru, jo tieši Pāvels šodien vadīja mūsu komandu, kamēr Kristaps Dišlers izcieta vienas spēles diskvalifikāciju.

Protams, vislielākais sveiciens mūsu komandas līdzjutējiem, kuriem šis panākums noteikti parādīja, ka mūsu komanda ir spējīga cīnīties ar visiem. Svinam uzvaru.

Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā sestdienā, kad atkal izbraukumā tiksimies ar FS Jelgava komandu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *