Sparīga nedēļas nogale Daugavpilī!

23.04.

Uz pavasara turnīru Daugavpils Cup Latgales lielākajā pilsētā šajā nedēļas nogalē devās mūsu U – 10 vecuma komanda trenera Artjoma Grudcina vadībā.

Kopumā turnīrā piedalījās 18 komandas, kuras priekšturnīrā tika sadalītas 6 grupās, lai noskaidrotu tos, kuri cīnīsies par augstākajām vietām. Pirmajā spēlē mūsu puišiem pretī stājās kaimiņu komanda Gelezinas Vilkas, mūsu puiši pārāki, rezultāts 3 – 0. Otrā spēle pret Daugavpils 4 komandu, pārliecinošs panākums 5 – 1. Uzvarot grupā, visu grupu uzvarētāji izveidoja spēcīgāko apakšgrupu, kura tad arī cīnījās par augstākajām vietām.

Pirmajā finālu spēlē smaga uzvara pār Kauņas vienaudžiem 1 – 0. Otrā spēlē arī kaimiņu lietuviešu komanda pārspēta, Vilnius BFA pārspēti ar 5 – 2. Pirmās diena noslēgta teicami.

Otrajā dienā, atlikušajās trīs spēlēs, pirmā pret daugavpiliešu balto komandu, sāpīga neveiksme 1 – 2. Turpinājumā mājnieku spēcīgākā zilā komanda, un atkal neveiksme, šoreiz 2 – 4. Pēdējā spēle, pret šī turnīra nākamajiem uzvarētājiem FA Ateitis, lai cerētu uz panākumu kopvērtējumā, jāsakoncentrē visi spēki un jāizcīna panākums. Lai arī spēle bija ļoti saspringta, un turnīra noslēdzošā mūsu komandai, mūsu puiši savu panāca, un izcīnīja nepieciešamo uzvaru, rezultāts 3 – 2, kas ļāva izcīnīt trešo vietu kopvērtējumā.

Par komandas labāko aizsardzības spēlētāju tika nominēts Kristers Strazdiņš.

Pašu galveno – individuālo balvu, kā visa turnīra labākais uzbrucējs saņēma Markuss Dūša.

Apsveicam komandas spēlētājus un trenerus ar izcīnītajām uzvarām un parādīto cīņassparu laukumā, liels paldies protams kvēlākajiem atbalstītājiem – vecākiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *