Zaudējam cīņā līdz pēdējai minūtei!

15.04.

Vakar uz kārtējo Optibet Virslīga spēli Rīgā LNK Sporta parkā devās Kristaps Dišlers komanda FK Tukums 2000 / Telms. Pretiniekos komanda, kuras mērķis ir cīnīties par pašām augstākajām vietām – RFS.

Jau ar pašu spēles sākumu, bija skaidrs, ka šī mūsu čaļiem būs smaga spēle, jo RFS komanda laukumā pilnībā kontrolēja spēli, un centās realizēt savu spēles plānu, kurš noteikti nesakrita ar mūsu komandas plāniem. Pirmajā puslaikā, par mājnieki neizmantoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, un lielākais iemesls tam bija mūsu komandas vārtsargs, kurš lieliski izmantoja savu iespēju, un pierādīt savu varēšanu. Atzīmēsim, ka šajā spēlē mūsu komandas pēdējā cietoksnī stājās Leonards Čevers. Leonards, kurš ir pamata vārtsargs mūsu kluba U – 18 un dublieru komandā, nenobijās no respektablā pretinieka, un darbojās pārliecinoši. Pirmajā puslaikā visi rīdzinieku centieni vai nu lidoja secen mērķim, vai tos atvairīja mūsu vārtsargs. Mūsu komanda šajā spēlē izmantoja pretuzbrukumu taktiku, kura pirmajā puslaikā augļus nenesa. Puslaikā 0 – 0.

Otrajā puslaikā mājnieki spiedienu uz mūsu komandas vārtiem palielināja, puslaikā veica divas spēlētāju maiņas, bet pie sava vēlamā rezultāta tikt viņiem nesanāca. Mūsu komanda darbojās no aizsardzības, veidojot pretuzbrukumus, un tas kopumā strādāja. Tuvojoties puslaika vidum, viesi veica vēl divas maiņas, sūtot svaigus spēkus laukumā. Spēles 64 minūtē, viesu raidījumu vārtos mūsu vārtsargs atsita, un pie atlēkušās bumbas pirmais bija uz maiņu nākušais rīdzinieku spēlētājs. 0 – 1. Tuvojoties spēles noslēdzošajai daļai, mūsu puiši ar vien vairāk un drošāk darbojās laukumā, jo ar minimālu zaudējumu nevēlējās samierināties. Tuvojoties spēles beigām, un pieliktajā laikā, lai arī mūsu puišiem bija arī vārtu gūšanas momentiņi, kuri diemžēl palika neizmantoti, un spēlē piedzīvota minimāla neveiksme 0 – 1.

Nākamā spēle mūsu komandai jau otrdien, 18.aprīlī, kad Tukumā uzņemsim Liepājas komandu. Spēles sākums 17.30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *