Zaudējums grūtā spēlē.

10.04.

Šodien Tukumā viesojās patreizējie Optibet Virslīga futbola čempionāta līdervienība, un lai arī kāds teiks, ka nospēlētas tikai dažas kārtas, un viss vēl mainīsies, pretinieks protams pats nopietnākais šīs dienas spēlei.

Kā jau bija sagaidāms, viesi piegāja šai spēlei ar visnopietnākajiem nodomiem, jo laukumā tika sūtīti šā brīža labākie spēlētāji. Iespējams tas tāpēc, ka rīdzinieku treneris, kurš pagājušā gadā trenēja citu virslīgas vienību, abās spēlēs Tukumā piedzīvoja neveiksmes. Ar spēles sākumu, savus nopietnos nodomus viesi sāka demonstrēt arī laukumā. Lai arī mūsu komanda veica pāris bīstamus pretuzbrukumus, rezultātu tas nedeva. Spēles 18 minūtē, pēc standartsitiena, viesi guva vārtus un atklāja spēles rezultātu. Līdz puslaika izskaņai spēlē vārti netika gūti, toties bija jūtams, ka spriedze ar katru minūti laukumā pieaug – mūsējie negribēja samierināties, viesi juta ka vieni vārtu pārsvars var būt bīstams.

Otrais puslaikā pirmajā pusē spēles raksturs būtiski nemainījās, viesi kontrolēja spēles gaitu, un arī izdarīja vairākus bīstamus sitienus. Mūsu komandas vārtu vīrs Sergejs Vilkovs bija uzdevumu augstumos, visi sitieni tika atvairīti. Tuvojoties spēles noslēgumam, spriedze laukumā kļuva jau nokaitēta, un visu varēja izšķirt vieni vārti. Tā arī notika, jo spēles pirmspēdējā minūtē, atkal pēc standartsituācijas izspēles, viesi rezultātu dubultoja. Mūsu puišiem spēka un varēšanas lai atspēlētos nepietika, lai gan spēles izskaņā tika likts uzsvars uz goda vārtu gūšanu. Zaudējums smagā spēlē pret patreizējo līdervienību 0 – 2.

“Paldies visiem daudzajiem skatītājiem, kas atnāca šodien uz lielo futbolu svētku dienā, un atbalstīja mūs klātienē. Ceru, ka šīsdienas spēle bija laba un interesanta viņiem. Lai arī nevarējām iepriecināt ar uzvaru, liekas ka labu spēli viņi saņēma, un gan jau ka novērtēja to. Ja runājam par pašu spēli, grūti atrast kādus vārdus pēc šāda zaudējuma, smagi. Liels prieks par čaļiem, kas atdeva sevi laukumā, lai arī dažiem vēl ir jānotic sev pašiem un saviem spēkiem. Vārtus zaudējām pēc “standartu” izspēles, no spēles neielaidām. Ne vis mums vēl sanāk, grūtāk klājas ar uzbrukuma noslēgšanu un vārtu gūšanu, bet visam savs laiks, mēs noteikti strādāsim pie tā, lai varētu savus skatītājus arī priecēt ar uzvarām. Turpināsim aprīļa futbola maratonu, jau piektdien spēle Rīgā pret RFS, un tad nākamajā otrdienā mājās pret Liepāju. Paldies visiem un tiekamies nākamajās spēlēs”, pēc zaudējuma apņēmību nezaudē komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai 14.aprīlī LNK Sporta Parkā pret vietējo RFS komandu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *