Sāpīgs zaudējums izbraukuma spēlē.

06.04.

Šodien uz spēli Valmierā, pie patreizējiem čempioniem Kristapa Dišlera trenētā komanda devās ar apņēmību, un noskaņojušies cīnīties par punktiem. Daudzi noteikti par šādu apgalvojumu pavīpsnātu, bet šīsdienas spēle pierādīja, ka lieliskajā spēlē, ko saucam par futbolu, viss ir iespējams.

Spēles sākumu mājnieki iesāka ar presingu, kuru mūsu komanda veiksmīgi pārvarēja. Protams bija arī kļūdiņas, bet bīstamas situācijas neveidojās. Sajutuši spēles garšu, arī mūsu komandas spēlētāji sāka rādīt “zobus” un ik pa brīdim tuvojās valmieriešu soda laukumam. Negaidīti un rezultatīvi, no aptuveni 20 m situāciju atrisināja Maksims Sidorovs, viņa tālsitiens bija netverams, 1 – 0. Nonākuši iedzinējos, mūsējie nedomāja iesēsties aizsardzībā, un visai veiksmīgi veidoja pretuzbrukumus, vēl vairāk, vienu pretuzbrukumu mājnieki spēja apturēt pārkāpjot noteikumus savā soda laukumā. Raivis Ķiršs ļoti precīzi realizēja to, 2 – 0. Puslaika izskaņā vārtu starpība gan samazinājās, pēc centrējuma, bumba atlecot no mūsu aizsarga atrada ceļu vārtos. Puslaikā 2 – 1.

Otro puslaiku mājnieki iesāka ar lielu ofensīvu, kas 57 minūtē arī vainagojās ar panākumu. Vidzemnieku prieki gan bija īsi, jau pēc minūtes mūsu puiši devās atbildes triecienā, ja Bogdana Samoilova raidījumu vārtu vīrs atvairīja, tad Raivja Ķirša papildus sitiens atrada ceļu vārtos. Trīs minūtes vēlāk, soda sitiens jau tika nozīmēts uz mūsu komandas vārtiem, arī valmierieši nekļūdījās 3 – 3. Spēles beigu rezultāts tika uzstādīts spēles 75 minūtē, kad centrējumu mūsu soda laukumā, savos vārtos otro reizi pārvirzīja mūsu aizsardzības spēlētājs 3 – 4. Ļoti rezultatīva spēle kopumā, iesitam divus vārtus no spēles, vienu no 11 m atzīmes, un divas neveiksmes ielido savos vārtos.

Protams skaisti zaudējumi turnīra tabulā netiek atzīmēti, tāpēc pēc punktiem jādodas nākamajās spēlēs.

Nākamā spēle mūsu komandai jau pirmdien, otrajās lieldienās, kad Tukumā viesosies Riga FC, spēles sākums 14.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *