Sāpīgs zaudējums mājas spēlē.

02.04.

Šodien Pauzera pļavās, Optibet Virslīga 3.kārtas spēlē uzņēma viesus no Rīgas – FK Metta komandu.

Spēles ievadā mūsu komanda centās spēles grožus ņemt savās rokās, kas arī puslaika pirmajā pusē daļēji izdevās, jo šajā puslaikā spēlējām “pa vējam”, kas palīdzēja pārvarēt laukuma vidusdaļu. Lai arī itkā spēles kontrole bija, līdz labām vārtu gūšanas epizodēm nonākt neizdevās. Mettieši ap puslaika visu sāka spēlēt drošāk, un sāka atbildēt ar labām pretdarbībām. Lai arī kā komandas centās, īsti nekas nesanāca, ne vieniem, ne otriem. Puslaikā 0 – 0.

Otrajā puslaikā, kad komandas bija nomainījušas laukuma puses, vairāk un aktīvāk sāka uzbrukt viesi. Pirmie spēles rezultātu atklāja viesi spēles 70 minūtē. Viesu prieki gan bija īsi, jau 2 minūtes vēlāk Maksima Sidorova reidu pa kreiso malu un sekojošo piespēli ar precīzu sitienu noslēdza Faustas Steponavicius, 1 – 1. Spēles uzņemtais temps un radītie bīstamie momenti it kā apstājās, jo tuvojoties spēles beigām vārtu zaudējums būtu bīstams, jo atspēlēties laika arī varētu nepietikt. Diemžēl šo iespēju izmantoja viesi, kas ar tālsitienu arī izcīnīja savai komandai uzvaru. Visas mūsu komandas atspēlēšanās iespējas spēles pēdējās minūtēs diemžēl cieta neveiksmes. Sāpīgs zaudējums svarīgā mājas spēlē, ka tikai vairos mūsu komandai motivāciju un cīņassparu turpmākās spēlēs.

“Paldies daudzajiem skatītājiem, kas šajā vēsajā un vējainajā laikā laikā atnāca atbalstīt mūsu komandu. Liels paldies. Runājot par spēli, kopumā ar spēli esmu apmierināts. Protams atsevišķu spēlētāju darbības atsevišķas epizodēs liek uzdot viņiem jautājumus. Dažādi šādu kļūdu rezultātā arī nonācām iedzinējos, ko gan ātri izdevās izlīdzināt, diemžēl otro reizi atspēlēties neizdevās. Kopumā protams žēl, ka skatītājus nevarējām iepriecināt ar panākumu šajā spēlē. Turpināsim gatavoties nākamajām spēlēm, jo priekšā tagad sarežģīts spēļu cikls”, pēc spēles teica komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai jau 06.04., kad komanda viesosies Valmierā pie vietējās komandas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *