Viens posms noslēdzies.

24.03.

Sācies šī gada janvārī, ar noslēgumu martā, ir noslēdzies meiteņu telpu futbola čempionāts U – 12 vecuma grupā.

Pirmajās apakšgrupas spēlēs, mūsu dāmas pirmajā sabraukumā sāka ar spēli pret FS Jelgava. Spēlē ar daudziem vārtu guvumiem, beigās mūsu meitenēm pirmā uzvara 7 – 6. Otrajā spēlē 2 – 2 mierizlīgums ar FS Metta meitenēm. Trešajā spēlē atkal panākums, šoreiz 3 – 1 uzvarētas FK Olaine futbolistes. Labais uzņemtais temps tika pārtraukts otrā sabraukuma pirmajā spēlē, zaudējums 2 – 4 pret TFS Stars. Vai nu dusmas, vai spīts, bet pēdējā spēlē ar 5 – 0 sagrauta FK Iecava / Bauskas BJSS. Šādi spēļu rezultāti, mūsu dāmas ierindoja otrajā vietā, un garantēja lielās finālcīņas, ar otras grupas labākajām trīs komandām. Jau martā, lielā sešinieka spēlēs iesākts veiksmīgi, 4 – 0 pārspētas FK 33 / Ķeguma skola. Nākamajā spēlē sagrāve pret šī brīža spēcīgāko komandu 0 – 11. Noslēdzošajā spēlē, kas uzvaras gadījumā mūsu dāmas būtu ierindojis trešajā vietā, diemžēl sāpīgs, minimāls zaudējums 2 – 3, un godpilnā ceturtā vieta valstī, spēcīgāko komandu konkurencē.

Protams, jāatzīmē fakts, ka par visa turnīra trešo labāko vārtu guvēja kļuva mūsu komandas spēlētāja Marta Kubliņa – lepojamies!

Apsveicam mūsu komandas spēlētājas un trenerus, un ticam, ka šo komandu gada daudzas skaistas uzvaras nākotnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *