Sāpīgs zaudējums !

19.03.

Kā jau visiem zināms, otrās kārtas noslēdzošajā spēlē viesojāmies Salaspilī, pie Super Nova komandas.

Spēles sākums mūsu komandai ļoti neveiksmīgs, jau pirmajā minūtē nonākam iedzinējos. It kā turpinājumā mūsu komanda pārņēma spēles grožus savās rokās, bet pārsvarā tas notika laukuma vidusdaļā, pie viesu vārtiem bīstamu momentu praktiski nebija. 0 – 1 puslaikā.

Otrais puslaiks līdzīgs pirmajam, atkal ātri zaudējam vārtus, un uzbrukumā tā īsti ne kas neveidojas un nepadodas. Lai arī bija pāris nelielas iespējas gūt goda vārtus, būsim godīgi, rīdzinieki bija gana tuvāk trešajiem vārtiem, ne mēs pirmajiem. Diemžēl nākas atzīt tiešo konkurentu pārākumu, kas dot tikai papildus motivāciju un sola ļoti interesantu futbola sezonu.

“Slikta spēle, ļoti slikta, esmu ļoti vīlies daudzos spēlētājos. Kā var iziet spēlē ar tiešajiem konkurentiem un ielaist vārtus jau pirmajā minūtē? Tā liekas ir necieņa pret savu, komandas biedru un pārējo darbu, kas ieguldīts treniņprocesā. Spēles uzdevuma, plāna nepildīšana, noveda pie šāda, negatīva rezultāta. Noteikti jāapsēžas un jāpajautā daudziem kritiski sev, ko darīt tālāk. Protams pārdzīvojam par zaudējumu, bet protams dzīve neapstājas, un tagad izmantosim laiku lai labāk sagatavotos nākamajām spēlēm, mums daudz darba priekšā”, pēc zaudējuma dusmīgs bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā spēle mūsu komandai 2.aprīlī, kad Tukumā viesosies FK Metta komanda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *