Spraigas cīņas nedēļas nogalē!

15.03.

Pagājušās nedēļas nogalē, FK Tukums 2000 / TSS U – 9 (2014.dz.g.) jaunā maiņa devās uz Grobiņu, pārbaudīt savu varēšanu, un cik nu labi esam strādājuši ziemā, uz tradicionālo turnīru Grobiņas kauss 2023.

Pirmajā spēlē jaunie tukumnieki cīnījās neizšķirti 2 – 2 ar SK Super Nova jaunajiem spēlētājiem. Otrajā spēlē, sapratuši, ka viss pašu rokās, mūsu jaunie futbolisti ar 5 – 2 pārspējas DKSS / FK Nīca. Pēc kārtīgas nakts atpūtas, sekoja kārtīgs turnīra turpinājums. Dienas pirmajā spēlē nekādas cerības FA Ventspils zēniem, rezultāts 6 – 1. Turpinājumā arī Kuldīgas NSS tika sagrauti 5 – 0. Sajutuši ka viss pašu rokās, un kad turnīra galveno balvu vēl var izcīnīt, noslēdzošajā spēlē mūsu puiši, neskatoties uz iekrāto nogurumu, spēja izcīnīt sev vēlamo rezultātu, 3 – 2 pārspēti mājnieki DKSS / Grobiņas SC komandas spēlētāji.

Neskatoties uz mazo missēklīti pirmajā spēlē, ar iegūtiem 13 punktiem mūsu komandas puiši izcīnīja turnīra galveno balvu un protams zelta medaļas.

Par visa turnīra labāko vārtu guvēju, ar 13 precīziem sitieniem kļuva mūsu komandas spēlētājs Markuss Dūša. Protams Markuss arī tika atzīts par mūsu komandas labāko spēlētāju.

Tukumnieku krāsas aizstāvēja: Matīss Oļševskis, Gustavs Beide, Gustavs Brauns, Nikolass Svitiņš, Markuss Dūša, Matīss Mucenieks, Olivers Polis, Bruno Vite, Kirils Rubaņiks, Henrijs Ožets un Kārlis Haferbergs.

Apsveicam komandas spēlētājus un viņu trenerus ar izcīnīto pirmo vietu, un vēlam panākumus nākamajās sacensībās. Protams vislielākie pateicības vārdi kaislīgākajiem komandas faniem – vecākiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *