Sezona iesākta teicami.

12.03.

Nevienam nav noslēpums, ka šī gada Optibet Virslīga čempionāts solās būt gana interesants un aizraujošs. Protams vienmēr un visu daudz patīkamāk ir iesākt ar panākumu, un šoreiz tas ir noticis. Čempionātu iepriekšējās divas reizes ar uzvaru iesākt mums neizdevās, šodien čaļi to paveica.

Spēles sākumā mūsu komanda izveidoja vairākus uzbrukumus, kuriem noslēdzošajā, pašā svarīgākā fāzē allaž kaut kas pietrūka. Lai arī likās ka spēli kontrolējam pilnībā, viesu komandas uzbrukuma spēlētāju reidi lika atgriezties realitātē, un spēlēt piesardzīgi. Pirmajā puslaikā 0 – 0 uz tablo , pēc spēles iespējām, arī vairāk vai mazāk līdzsvars. Spēles otrajā daļā mūsu komanda iesāka aktīvāk, un tas nesa augļus. Pēc standartsituācijas pie viesu vārtiem lielā spēlētāju juceklī, pat divus sitienus pamanījās izdarīt Bogdans Samoilovs. Ja pirmais nepadevās, tad otrais sitiens iekaroja latgaliešu vārtus. Protams tuvojoties spēles beigām viesi centās atspēlēties, bet mūsu komandas darbības aizsardzībā bija teicamā līmenī. 1 – 0 spēlei beidzoties, un pirmie 3 punkti šī gada krājkasītē.

“Pirmā spēle sezonā, tāpēc nevēlētos to analizēt, uzslavēt vai kritizēt kāda spēlētāja darbības laukumā. Spēli uzvarējām kā komanda, patiess prieks par puišu attieksmi laukumā, noskaņojumu un cīņassparu. Katrs atdeva sevi kopējā mērķa sasniegšanai, un tas raksturojams ļoti pozitīvi. Iespējams kāds teiks, ka kādā brīdī varbūt mums paveicās vai kā, bet kopumā, manuprāt šodien mēs bijām pelnījuši uzvarēt nedaudz vairāk. Bet pats galvenais, ko vēlos atzīmēt un pateikt šīsdienas spēles sakarā, ir milzīgs paldies visiem, kas atrada iespēju atbalstīt mūs klātienē. Paldies visiem skatītājiem kas klātienē atbalstīja mūs šodienas cīņā, ļoti augstu novērtēju tik pilnās tribīnes. Arī komandas vārdā vēlos pateikties par Jūsu atbalstu, tas dod papildus enerģiju un cīņassparu, tas noteikti motivē jauniem panākumiem. Milzīgs paldies”, noguris bet priecīgs par uzvaru, pēc spēles komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Komandas un kluba vārdā izsaku lielu pateicību visiem skatītājiem, kas atrada iespēju atbalstīt mūsu komandu klātienē. Nākamā spēle mūsu komandai izbraukumā 19.martā, kad Salaspilī viesosimies pie SK Super Nova komandas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *