Pēdējā pārbaudes spēlē uzvara!

04.03.

Šodien kaimiņu galvaspilsētā Viļņā, ar spēli pret vietējo Baltijos Futbolo Akademija mūsu komanda noslēdza sagatavošanās spēļu ciklu gaidāmajai sezonai.

Šīsdienas spēli sākām šādā sastāvā :

Sergejs Vilkovs (GK), Atis Ozols, Kārlis Mikuļskis, Rūdolfs Reingolcs, Maksims Sidorovs, Kaspars Anmanis (C), Artjoms Šaboha, Bogdans Samoilivs, Raivis Ķiršs, Armans Galajs, Arturs Krancmanis.

Uz maiņu šajā spēlē iesaistījās Leonards Čevers, Aleksandrs Butivskis, Deņiss Rogovs, Ingars Sarmis Stuglis, Markuss Maksimuss Alpens, Kristaps Puzānovs, Roberts Meļķis, Faustas Steponavicius.

Spēlē, kā jau visas pirmssezonas spēlēs, liels uzsvars netika likts uz uzvaras izcīnīšanu, šeit treneirem svarīgāki darbi, kā spēlētāju savstarpējās sadarbības un kopējās spēles taktikas realizācija. Protams uzvara paliek uzvara, un šīsdienas spēlē tieši spēlētāji kas iesaistījās uz maiņu, izšķīra kas laukumu pametīs kā uzvarētājs. Divi vārti Robertam Meļķim, kā arī Ingaram Sarmim Stuglim precīzs raidījums. 3 – 0 pārliecinoša uzvara pādājā spēlē, pirms Optibet Virslīga sezonas sākuma jau nākamajā svētdienā.

“Protams, ir patīkami sagatavošanās cikla noslēdzošo spēli uzvarēt, vēl jo vairāk, ka to neietekmēja kādi blakus apstākļi. Spēli aizvadījām hallē, kur laika apstākļi vienmēr nemainīgi. Ja runājam par pašu spēli, mums daudz vēl jāstrādā lai sasniegtu sapratni un nevainojamu sadarbību ikvienā spēles epizodē, bet mēs strādāsim, un ticu, ka panākumi tad neizpaliks. Izmantojot izdevību, gribu uzaicināt visus uz pirmo FK Tukums 2000 / Telms komandas spēli jaunajā sezonā jau nākamajā svētdienā 12.martā, spēles sākums 15.00, tiekamies Pauzera pļavās”, komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers pēc uzvaras Viļņā.

Kā jau izskanēja, pirmā mūsu komandas mājas spēle 2023.gada Optibet Virslīga čempionātā jau nākamajā svētdienā, sākums 15.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *