Uzvara ziemīgā pārbaudes spēlē!

25.02.

Šodien ļoti ziemīgos laika apstākļos, FK Tukums 2000 / Telms komanda aizvadīja kārtējo pirmssezonas pārbaudes spēli. Šodien Tukumā viesojās FK Ventspils komanda.

Protams visiem futbola pazinējiem ventspilnieku vēsturiskie ieraksti futbola vēstures ierakstos ir labi zināmi, tad jaunāko laiku futbola sasniegumi par labu ir Tukuma futbolistiem. Ventspilnieki vēl tikai būvē savu nākotnes komandu.

Mūsu komandas sākuma sastāvs:

Vladislavs Kapustins

Rūdolfs Reingolcs

Aleksandrs Butovskis

Maksims Sidorovs

Kaspars Anmanis

Artjoms Šaboha

Bogdans Samoilovs

Deņiss Rogovs

Armans Galajs

Atis Ozols

Pārbaudāmais spēlētājs

Spēle sākās ar mūsu komandas aktivitāti visā laukumā, kas arī deva lielu teritoriālo pārsvaru. Nedaudz pierodot pie grūtajiem laika apstākļiem un ātrumiem, viesi nedaudz atguvās, bet viņu retie centieni uzbrukt mūsu vārtiem, ātri tika apturēti. Otrajā puslaikā jau pilnībā mūsu komanda dominēja laukumā, un būsim godīgi, spēles rezultāts laikam šoreiz ir pilnīgi likumsakarīgs. Otrajā puslaikā spēlē no maiņas iesaistījās Leonards Čevers, Ingars Sarmis Stuglis un pārbaudāmais spēlētājs. Spēles beigu signālam atskanot, rezultāts 3 – 0, bezierunu mūsu komandas uzvara. Ar precīziem sitieniem mūsu komandā atzīmējās Kaspars Anmanis, Bogdans Samoilovs un spēlētājs kurš mūsu klubā iziet pārbaudi.

“Paldies par spēli čaļiem, esmu pateicīgs viņiem par attieksmi pret šo spēli, īpaši šādos, smagos laika apstākļos. Kopumā ar spēli esmu apmierināts, jo komandas izpildīja visu ko šajā spēlē vēlējos”, ar spēlētāju sniegumu apmierināts bija komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Nākamā pārbaude mūsu komandai jau nākamajā nedēļas nogalē, kad viesosimies pie mūsu dienvidu kaimiņiem Lietuvā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *