Medaļas Tartu!

20.02.

Aizvadītās nedēļas nogalē, savu pirmssezonas sagatavošanos aizvadīja arī mūsu U – 15 vecuma komanda, kas Igaunijas pilsētā Tartu piedalījās starptautiskā jauniešu futbola turnīrā iSport Winter Cup. Kopumā turnīrā piedalījās 12 komandas, kas tika sadalītas trīs apakšgrupās.

Pirmajā spēlē pret mājnieku Tartu Kalev 2009, mūsu puiši gadu jaunākos futbolistus pārspēja pārliecinoši 4 – 0. Otrā spēlē, rezultāts un pretinieks nopietnāks, FC Flora. Atskanot spēles beigu signālam, minimālais 1 – 0 mūsu jauniešu labā. Noslēdzošā spēle apakšgrupā, lai varētu turpināt cīņu par medaļām (tikai katras grupas pirmās vietas ieguvējs cīnās par pirmajām trīs vietām), bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara. Mūsu puiši ar šo uzdevumu tika galā, un SK Super Nova komanda tika pārspēta, rezultāts 4 – 0.

Otrajā dienā, kad tika aizvadītas cīņas par vietu sadalījumu, mūsu puišiem neizdevās parādīt uzvaras cienīgu sniegumu. Pirmajā spēlē ar 0 – 2 piekāpāmies turnīra uzvarētājiem Valmiera FC jaunajiem futbolistiem. Otrajā medaļu spelē, ar minimālo 1 – 2 tika atzīts mājnieku Tartu Kalev pārākums.

Kopumā turnīrā izcīnīta trešā vieta, kas dod labu motivāciju un ceļavēju mūsu jaunajiem futbolistiem gaidāmajā jaunatnes čempionātā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *