Futbols ne tikai Katarā !

05.12

Pagājušās nedēļas nogalē Hāpsalu, Igaunijā, mūsu jaunās futbola rezerves piedalījās Fra Mare Cup 2022 U 13 vecuma grupā.

Kopumā turnīrā piedalījās astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās.

Pirmajā apakšgrupas spēlē mūsu puiši pārspēja Pärnu JK Vaprus , rezultāts 1 – 0, vārtu autors Emīls Pirktiņš. Otrajā spelē gan sniegums, gan rezultāts jau pārliecinošāks 3 – 1, šoreiz pārspēti 2:0 Rakvere United. Precīzu sitienu autori Marsels Čuhnovas un Alekss Vanags. Noslēdzošajā apakšgrupas spēlē arī uzvara, šoreiz pārspēti JK Tallinna Kalev ar rezultātu 3 – 1. Vārtus tukumnieku labā guva Gustavs Šķudīts, un divas reizes precīzs bija Alekss Vanags.

Kā atzina arī komandas treneris Toms Aizgrāvis, grupu turnīrā tika demonstrēts pārliecinošs sniegums, un arī izcīnīta uzvara.

Izslēgšanas spēlēs, jeb pusfinālā pret FC Flora Tallinn, minimāla uzvara 1 – 0, vārtu autors Markuss Ivanovs. Lai gan rezultāts neliecina, bet tukumnieki spēlē bija pārliecinoši labāki, tomēr galīgi nevedās ar momentu realizāciju, un vienīgais vārtu guvums tika “izkapāts” spēles pašās pēdējās spēles sekundēs (video).

Lielajā finālā, turnīra noslēdzošajā spēle, spēle pret mūsu grupas komandu, ar ko aizvadījām pirmo spēli turnīrā. Pärnu JK Vaprus komanda acīmredzot pēc zaudējuma grupā, bija izdarījuši taktiskās izmaiņas, kas radīja mūsu komandai lielas problēmas, lai varētu realizēt un izpildīt spēles uzdevumu. Iespējams arī pašos spēlētājos bija iezadzies pretinieku nenovērtēšanas “velniņš”, un spēles iznākumā sāpīgs zaudējums 0 – 3. Lieliska mācību stunda jaunajiem sportistiem nākotnei, jo jebkurš pretinieks jārespektē un jācīna, jo spēle sākas pie 0 – 0 un bumba abām komandām ir viena un tā pati.

“Esmu pateicīgs puišiem par pašatdevi un līdz finālam, radīto futbolu laukumā. Manai komandai bijis ļoti smags gads, esmu priecīgs to noslēgt uz pozitīvas nots un ar ar pilnu pārliecību, ka nākošgad izdosies atkarot vietu Latvijas čempionāta Elites grupā.

Paldies vecākiem, ne tikai par atbalstu šajā turnīrā, bet visas šīs garās futbola sezonas garumā. Esmu apņēmības pilns turpināt nopietni strādāt, lai atalgotu ar bērnu attīstību futbola laukumā”, īsumā futbola sezonas noslēgumu raksturoja komandas treneris Toms Aizgrāvis.

Ticam, ka spēlētājiem un viņu trenerim priekšā daudz skaistu uzvaru, galvenais cītīgs darbs treniņos, un spēt parādīt savu varēšanu spēļu laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *