Piekāpjamies titula pretendentiem.

06.11.

Šodien, aizvadot 35.kārtas spēli Optibet Virslīga čempionātā, pie mūsu komandas ciemos brauca Riga Football Club, kuri turpina cīņu par čempionu titulu, un kuri no Valmieras komandas iepaliek par 1 punktu. Tātad spēle ļoti būtiska, un ja viņiem uzvara ir “dzīvības” un cerību saglabāšana, tad mūsu komandai goda lieta.

jau bija gaidāms, viesi spēli sāka pašā optimālākajā sastāvā, jo iespējamā punktu zaudēšana, nozīmētu arī atvadas no cīņas par titulu. Spēles sākuma minūtēs likās, ka viesi grib visu nokātot pēc iespējas ātrāk, bet tas ko viesi domā, maz interesē mūsu komandu. Pirmajā spēles pus stundā, lai arī viesi uzbruka daudz un intensīvi, ļoti bīstamu momentu pie mūsu vārtiem grūti atminēties. Diemžēl puslaiku noslēgt “sausā” neizdevās, jau tuvojoties puslaika izskaņai viesi savu panāca, un guva vārtus. Puslaikā 0 – 1.

Otrais puslaiks sākās neveiksmīgi, jo pēc stūra sitiena zaudējām otros vārtus. Ar šādu spēles pavērsienu mūsu komanda nebija mierā, un lēnā garā pārņēma spēles iniciatīvu savās rokās. Ja līdz spēles 78 minūtei spēli varētu raksturot kā līdzvērtīgu, tad tuvojoties spēles izskaņai, mūsu komanda negribēja samierināties ar zaudējumu, un devās atspēlēties. Lai arī mūsu komanda izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, vārtus gūt diemžēl neizdevās, un nācās piedzīvot zaudējumu 0 -2, kas mūsu šīsdienas pretiniekiem saglabāja vēl iespējas cīnīties par čempionu titulu.

Šajā sezonā mūsu komandai atlikusi tikai viena spēle, tā notiks nākamajā sestdienā, kad Tukumā viesosies FK Spartaks Jūrmala, spēles sākums 13.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *