Viss labais reiz beidzas, bet varbūt tikai sākas?

30.10.2022

Šodien Liepājā, ar spēli pret vietējo komandu, mūsu Optibet Virslīga komanda aizvadīja 34 kārtas spēli.

Pirms šīs spēles, mūsu komanda nodrošināja šī gada čempionātā sesto vietu. Ja ilgu laiku lielāka daļa sporta žurnālistu un līdzjutēju mūsu komandu uzskatīja par vienu no tām, kura cīnīsies par izdzīvošanu, viss izvērtās savādāk. Tieši mūsu komandas veiksmīgā spēle ceturtajā aplī nodrošināja to, ka vēl pirms šīsdienas spēles saviem sekotājiem tabulā kļuvām neaizsniedzami. Lielisks rezultāts!

Ja runājam par šīsdienas spēli, tad sarežģītā situācija tabulas aukšgalā, un Audas komandas Latvijas kausa izcīnīšanas, šīsdienas pretiniekus ir nostādījis bezdibeņa malā, kas izmisīgi cīnās par trešo vietu.

Jau ar spēles sākumu, Liepājas komanda demonstrēja strauju un agresīvu futbolu. Mūsu komanda spēle īsti nevedās, un bija biežas kļūdas piespēlēs, kas arī noveda pie kopējā spēles spēku samēra. Pirmajā puslaikā mūsu komanda nespēja izrādīt pienācīgu pretspēli, un puslaiku zaudējām ar 0 – 2.

Otrais puslaiks sākās ļoti cerīgi, mūsu komanda pārņēma spēles grožus, un droši kontrolēja to. Spēles 48 minūtē vienus vārtus atguvām, un likās, ka spēles lūzums būs panākts. Diemžēl Liepājas komandas spēlētāji saprata, ka vienu vārtu pārsvars ir “slidena” lieta, un ņemot vērā to, ka mūsējie metās atspēlēties, spēles izskaņā pēc vairākiem pretuzbrukumiem savu panāca, un vēl divas reizes pārspēja mūsu komandu. Kā runā daži liepājnieki un futbola zinātāji, esot amizanti skatīties Liepājas komandas spēles, kurā nespēlē neviens Liepājas futbola audzēknis, un neviļus saprot, ka mūsu komandā tādi ir vairāki. Līdz ar šo zaudējumu, mūsu komandai pārtrūka nezaudēto spēļu sērija, bet tas sīkums, jo mūsu komanda ir pelnījusi lielas uzslavas, par parādīto raksturu sezonas otrajā pusē. Lai arī atlikušās divas spēles šajā sezonā, un priekš mums tā ir lieliska iespēja sezonu noslēgt un pozitīvas nots, abas spēles mūsu pretiniekiem būs gana svarīgas, jo vieni cīnās par čempionu titulu, otri par iespējamo izslēgšanas zonā neiekļūšanu.

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs svētdien, 6.novembrī, spēles sākums 13.00, spēli plānots aizvadīt Tukuma pilsētas stadionā.

Tiekamies !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *