Nezaudējam arī pret Valmieras komandu.

23.10.

Šodien, Optibet Virslīga 33.kārtas spēlē Tukumā viesojās Valmiera FC komanda, ar tukumniekiem tik labi zināmo treneri Jurģi Kalnu priekšgalā. Pirms spēles, tika aizvadīts neliels svinīgs brīdis, kurā tika apbalvots septembra Optibet Virslīga labākais treneris Kristaps Dišlers.

Spēles sākums, atspoguļoja to, kurš ir tabulas līderis. Valmierieši centās ātri visu sakārtot un izvirzīties vadībā, bet, ne viss tik gludi iet dzīvē kā plānots. Bīstamajos uzbrukumos mūsu pēdējā līnija darbojās nevainojami, un ja arī bija kāds misēklis, arī paši vidzemnieki nebija perfekti. Lai arī pārsvars piederēja viesiem, mūsu komandai izdevās labi un bīstami pretuzbrukumi, kuru noslēgt ar precīzu sitienu gan neizdevās. Pēc viena no mūsu komandas izpildītajiem stūra sitieniem, Nika Sliedes ar galvu raidīto bumbu, viesu vārtsargs pavadīja tikai ar žēlu skatienu, bet diemžēl vietā bija laukuma spēlētājs, kurš glāba savu komandu no vārtu zaudējuma. Pirmā spēles nogriežņa izskaņā, manuprāt 100 % soda sitiens par mūsu spēlētāja nogāšanu soda laukumā, palika bez tiesnešu ievērības. Pāris mirkļus vēlāk, valmierieti Masaki Muratu apsteidza Kristaps Puzanovs, piespēlējot to Jānim Kreutmanis, kurš bija nekļūdīgs, un precīzi sita to vārtu stūrī, 1 – 0 puslaikā.Otrajā puslaikā, vidzemnieki ar lieliem spēkiem centās uzbrukt mūsu vārtiem, un lai arī nenoliedzami viņiem uzvara bija daudz nepieciešamāka, mūsu puiši parādīja kārtīgu raksturu. Cīņa visā laukumā par katru laukuma centimetru, un precīzas darbības aizsardzībā, deva savu artavu. Jāatzīmē protams arī Sergeja Vilkova lieliskā spēle pēdējā aizsardzības līnijā – vārtos. Kad spēlēt bija atlicis mazāk par ceturtdaļstundu, kad atbraukušo valmieriešu atbalstītāju balsis jau bija pieklusušas, un tukumnieki vēl nespēja noticēt, viesi vienus vārtus atguva. Lai arī mača izskaņā viesi centās un darīja ko tik var, visi viņu centieni tika apslāpēti, un vēl vairāk, spēles kompensācijas laikā, pat tādu bīstamu momentu nemaz nebija. Spēles noslēgumā 1 – 1, kas noteikti palielina intrigu turnīra tabulas pirmajās pozīcijās.Šis neizšķirts, mūsu komandai jau bija septītā nezaudētā spēle pēc kārtas, kas protams ir labākais rādītājs komandai. Lai arī kāds pēc spēles varētu kādam pārmest, par spēlēšanu no aizsardzības, vai ne tik aktīvām un ātrām darbībām, kā kādam vēlētos. Tas tomēr izklausās nedaudz smieklīgi. Katra komanda, ar katru pretinieku, spēlē pēc savām iespējām, un komandu treneri katrai spēlei izvēlas labāko, piemērotāko spēles uzdevumu un taktiku. Ja mūsu taktika strādā un nes augļus, tātad tā ir pareiza izvēle. Paldies dievam, ka neviens nelūdz pretiniekiem paiet malā, lai varētu droši gūt vārtus. Atkārtošos, tukumnieki nevienam neko nedāvina, viss būs jums jāpaņem pašiem. Apsveicam treneru korpusu un spēlētājus ar sasniegtajiem rezultātiem, un vēlam veiksmīgi aizvadīt atlikušās trīs spēļu kārtas.Nākamā spēle mūsu komandai 30.oktobrī, kad dosimies uz Liepāju, pie vietējās komandas. Spēles sākums 13.30.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *