Neizšķirts izbraukumā !

16.10.

Šodien, Optibet Virslīga 32.kārtas spēlē, mūsu komanda devās pie patreizējiem valsts čempioniem, un aizvadīja ļoti saspringtu maču.

Spēles sākumā, lai arī rīdziniekiem piederēja bumbas kontrole, Kristaps Dišlers trenētā komanda darbojās precīzi, neļaujot izveidot bīstamus momentus pie mūsu vārtiem. Vēl vairāk, veicot asus pretuzbrukumus izveidoja pāris bīstamas situācija pie mājnieku vārtiem, kas kad gan bija nesekmīgi. Puslaika vidū zaudējām vārtus pēc stūra sitienam, un mūsu komanda laikam nedaudz sašļuka, jo veiksmīgās spēles aizsardzībā pārsvītroja viena standartsituācija. Lai arī mājniekiem bija paris iespējas rezultātu palielināt, puslaikā 0 – 1.Puslaikā rīdziniekiem trīs spēlētāju maiņas, mūsējie turpina sākumsastāvā. Tā līdz puslaika vidum arī turpinājās, un mūsu komanda veiksmīgi aizsargājās pret rīdzinieku lielo spiedienu, neaizmirstot par pretuzbrukumiem. Kad viesi jau laukumā bija sūtījuši piecus atļautos maiņas spēlētājus, arī pēc rotācijas mūsu komandā nāca spēles interesantākie brīži. Dāvis Zeltiņš pāris minūtes pēc nākšanas laukumā, apsteidzot rīdzinieku aizsargu, noslēdzot Atis Ozols piespēli, rezultātu izlīdzināja. Vēl vairāk, vēl pēc trīs minūtēm, atkal pēc Ata centrējuma soda laukumā, Dāvis atstāja “jaņos” rīdzinieku aizsargu, un jau izvirzīja vadībā mūsu komandu. Protams jāsaprot, ka mājnieki metās atspēlēties, un piecas minūtes vēlāk, viņiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Vairāk ne viena no komandām vārtus gūt nespēja, un spēle noslēdzās ar neizšķirtu 2 – 2. Šī bija jau sestā nezaudētā spēle mūsu komandai, kas protams mūs dara lepnus. Priekšā noslēdzošās čempionāta četras spēles, kas solās būt gana aizraujošas, jo nākamā no spēlēm, pret turnīra līderiem no Valmieras. Gaidām ciemos. Spēle notiks Tukuma pilsētas stadionā, 23.oktobrī, spēles sākums ⏰ 13.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *